Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kabe Resimleri (2 Kullanıcı)

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
resim008wo3.jpg
,

resim072dk9.jpg

resim190fx4.jpg
,

RESİMLERE DİKKATLİ BAKIN FARK EDECEKMİSİNİZ

ervaaa

Kayıtlı Kullanıcı
resimler cok güzel emegine saglik ama neyi farketmemiz lazimki ben anlamadim

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
cok ğüzeller allah razı olsun rabbım hacca gitmeyi nasip etsın inşallah cümlemize
gecede gunduzde ibadet eden insanlarla dolu maşallah

resımdeki dikkat etmemız gereken nedır anlamadım
benım dikkatimi kabeden yüksek binalar cekti

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
resimler cok güzel emegine saglik ama neyi farketmemiz lazimki ben anlamadim
s.a kabenin etrefındaki otellere baksana orda nasıl binalar var orda nasıl insanlar yaşıyor bi tarafta ibadet ediliyor diğer tarafta haram içecekler a.e.o

efşan

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun çok Güzel Resimler

huseyingokkaya

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kabenin etrefındaki otellere baksana orda nasıl binalar var orda nasıl insanlar yaşıyor bi tarafta ibadet ediliyor diğer tarafta haram içecekler a.e.o

Öncelikle bu güzel resimleri bizimle paylaştığınız için teşekkürler, çok güzel resimler.

HARAM İÇEÇEKLER'den kastınız nedir? Açar mısınız?

huseyingokkaya

Kayıtlı Kullanıcı

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
s.a başka bi forumda okumuştum içki gibi vb haram içecekler satılıyormuş a.e.o
SELAMÜN ALEYKÜM ALLAH RAZI OLSUN EKREME PAYLAŞIM İÇİN.
HACI ADAYLARIMIZ ORADA BULUNURKEN BİZLERDE BURADAN BU GÖRÜNTÜLERLE HASRET GİDERMEYE ÇALILIYORUZ.
KABENİN ETRAFINDAKİ İLK SÜTUNLAR OSMANLUI TARAFINDAN YAPILMIŞ VE UZUNLUĞU SAYGIDAN DOLAYI KABE Yİ AŞMIYOR. İŞTE BİZLER BÖYLE BİR ECDADIN TORUNLARIYIZ.
İÇKİ MEVZUUNA GELİNCE ÇOK AĞIR BİR İDDEA... GİZLİDEN YAPILIP YAPILMADIĞINA B DİYECEĞİM YOKTUR , LAKİN AŞİKAR SATIŞI YADA İÇİLMESİ KESİNLİKLE SÖZ KONUSU BİLE OLAMAZ... BÖYLE BİR OLAY GÖRÜLSE EMİNİM ORACIKTA LİNÇ GİRİŞİMİNDE BULUNURLAR.
DEĞİL İÇKİ , SAÇ BOYASI KUTULARININ ÜZERİNDEKİ SAÇI AÇIK BAYAN RESİMLERİ BİLE BİR ŞEKİLDE KAPATILIP SATILIYOR...
SELAM VE DUA İLE KALIN........

ticlal

Kayıtlı Kullanıcı
ne mutlu o güzel diyarları ziyaret edip ibadet edenlere rabbim cumlemizi genç yaşta gitmeyi nasip eylesin.
paylaşım için Allah razı olsun kardeşim.
selam ve dua ile.

manyaq046

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. Kardeşim Resimler için tsk ederim Büyük Lüks Oteller diye İlla haram içeceklerin olması şart deyil o büyük otellere gitmedim ama alkol gibi vb. olmadıgına eminim bide Söyle bir şey Binaların Minarelerden büyük olması HAtırlarsanız bir söz var ''Bilmiyormuydu Mimar SİNAN Göktelen yapmasını istese yapamazmıydı ama meded etti Minareyi gecmedi'' Kıyamet alametlerindede gecer Minareden büyük Binalar diye...

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı

doğru diyorsun, suud işte vahabbiler
bir sürü yanlış şeyler yapıyorlar, hatta Medinde de.

sana ve delete resimler için teşekkür ederim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt