Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İzlerken Çok Etkilendiğim Bir Video Eklemek İstedim.... (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
devamını izleyemedim kardeşim çünkü daha öncede izlemiştim ve etkisinden çıkamadım.cesaretim yok açıkçası aynı korkuyu yaşamaya.ama tavsiye ederim .ahmet el aceminin sesi yanılıyormuyum.o ayrı bir konu zaten. insanın tüylerini diken diken eden bir imam.Allah ondan razı olsun.o nasıl bir sestir.maşallah.selam ve dua ile kalın kardeşim.

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
devamını izleyemedim kardeşim çünkü daha öncede izlemiştim ve etkisinden çıkamadım.cesaretim yok açıkçası aynı korkuyu yaşamaya.ama tavsiye ederim .ahmet el aceminin sesi yanılıyormuyum.o ayrı bir konu zaten. insanın tüylerini diken diken eden bir imam.Allah ondan razı olsun.o nasıl bir sestir.maşallah.selam ve dua ile kalın kardeşim.

Evet abla...Ahmet el aceminin sesi çok güzel değilmi? Gerçekten çok etkiliyor insanı genelde ibretlik olayları izlerken o güzel sesi koyuyorlar...

Allah(c.c) ondan razı olsun inşallah...

Hayırlı akşamlar...Allah(c.c)'ya emanet ol...Abla..

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Bu arada Allah(c.c) razı olsun inşallah..yanlız bunlar ibretlik güzel ama ...Bence islamı daha güzel anlatıp aşılamak daha önemli...

Çünkü böyle bir çok video var hele bir tanesi varki...çok etkileyici ama bence korkarak bir iş olmaz...

Rabbim bizi kuran-ı kerim ve peygamber efendimizin sünnetinden ayırmasın inşallah...

Amin...Hayırlı akşamlar..

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı

Evet abla...Ahmet el aceminin sesi çok güzel değilmi? Gerçekten çok etkiliyor insanı genelde ibretlik olayları izlerken o güzel sesi koyuyorlar...

Allah(c.c) ondan razı olsun inşallah...

Hayırlı akşamlar...Allah(c.c)'ya emanet ol...Abla..
evet ablam muhteşem.Kuranı hergün ondan dinliyorum.Allah nazarlardan saklasın.özelikle haşr ve kıyamet süresini ondan dinleyipte ağlamayan yoktur heralde.amin inşallah.hayırlı geceler.sende Allaha emanet ol kardeşim.

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Mesela şundan dedim yanlış anlaşılmasın...Azrailin eline mızrak vermişler başka bir videoda o da ibretlik etkileyici ama ..Acaba öylemi sonuçta azrail in de bir melek olduğunu unutuyoruz...Yani hatta o videoların altında yapılan yorumlar şöyleydi...

İslamı böyle karalamayın...Falan.. otarz yorumlar yazmışlardı...İslam dini güzel din..Yani bir insanı namaza başlatacaksak böyle değilde güzel şeyler anlatarak peygamberimizi tanıtarak...Daha güzel şeyler yaparak başlatmalıyız...

Hayırlı akşamlar inşallah anlaşılmışımdır...

aikoay

Kayıtlı Kullanıcı
nasil seyredecegiz acaba bu videoyu

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
acilmiyo kardesim ya izleyemedigim için çok üzüldüm..

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
evet bendede açılmıor çok üzüldüm çok isterdim bunu dinlemeyi

tubae

Kayıtlı Kullanıcı
evet açılmıyorrrrr bendede

hayri07

Kayıtlı Kullanıcı
Emeğine sağlık kardeşim...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt