Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İŞYERİNDE NAMAZ KILMAK UYGUN MUDUR? (1 Kullanıcı)

sevval

Kayıtlı Kullanıcı
BEN KAPALI EVLİ BİR BAYANIM . İŞYERİNDE NAMAZIMI KILABİLİYORUM AMA BİR ODA OLARAK BİR TANE MÜŞTERİ SALONU VRA ORADA KILIYORUM .SALONDA TANITIM KARTLELLARIMIZ HİZMET SUNDUĞUMUZ PARÇALAR VE NUMUNLER OLDUĞU İÇİN MECBURİ BEN NAMAZ KILARKEN PATRONLARIM GELİYOR AMA BENİ İNCELEMEZLER NE GEREKİYORSA ALIP GEÇERLER .BU NAMAZIM KABUL OLUR MU ? BU KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARA VE BÜYÜKLERİME SORUYORUM......

kasirga

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İŞYERİNDE NAMAZ KILMAK UYGUN MUDUR?

DOĞRUSUNU ŞÜPHESİZ ALLAH BİLİR. YAPILAN BÜTÜN GÜZEL AMELLER İNŞALLAH KABUL OLUR. HİÇ KILMAMAK MI İYİ YOKSA BELLİ ZORLUKLARA KATLANARAK İBADET ETMEK Mİ? ŞÜPHESİZ ZORLUKLARA KATLANARAK FARZ OLAN BİR AMELİ İFA ETMEK ÇOK BÜYÜK SEVAPTIR. EMİNİM BAŞKA YERDE KILMA İMKANIN OLSA ORDA KILARDIN LAKİN BÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSU OLMAYINCA MEVCUT MEKAN KONUM ŞARTLARDA EN UYGUN OLANI NE İSE ONU YAPMAK MAKBULDUR. DEĞERLİ KARDEŞİM BENDE BENZER ŞARTLAR ALTINDA NAMAZI MI EDA EDİYORUM. ALLAHA ŞÜKÜR BİZE NAMAZI İŞİMİZ ESNASINDA DA İFA ETME İMKANI VERİYOR YA PATRONUN BÖYLE BİR ŞEYE MÜSADE ETMESEYDİ? SIRF NAMAZ KILIYOR DİYE KOVULAN İNSANLAR VAR. NE MUTLU Kİ PATRONUN BUNA MÜSADE EDİYOR VE SEN NAMAZ KILARKEN SENİ RAHATSIZ ETMİYORLAR BU SAYGIYI GÖSTEREN İNSANLAR SEN NAMAZ KILARKEN SENİ İNCELEMEYE SEYRETMEYE DURMAZLAR OLAKİ BÖYLE BİR ŞEYE YAPTILAR YÜCE OLAN ALLAH GÜZEL BİR AMEL EDEN KULUNA KÖTÜ GÖZLE BAKANLARA CEZALARINI VERİR. KİMBİLİR BELKİDE BU SENİN İÇİN İMTİHANDIR "BAKALIM ZORLUKLARA KATLANEBİLECEK MİSİN? BÖYLE İBADET EDEMİYORUM DEYİP ÇEŞİTLİ VESVESELERLE NAMAZI KAZAYA MI BIRAKACAKSIN? ".
İNŞALLAH YAPTIĞIMIZ AMELLERİ ALLAHU TEALA KABUL EDER.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt