Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

istihare (1 Kullanıcı)

muson II

Kayıtlı Kullanıcı
bundan 3 sene önce istihareye yattım 24 yasındayım bir sevdiğim var ama karşılıksız. herşey beni ona götürüyor ama onu bana getirmedi taki mayıs 2009da geldi tam herşey güze olacak derken(evliliği kouşurken) gitti.
istihare de gördüğüm rüya şuydu:sevdiğim kişi beyazlar içinde artık sana geldim mustafa dedi ilk defa o gün sabah gülümseyerek kalktım okuldaydım o zamanlar hergün gelecek diye bekledim gelmedi mayıs 2009 da geldi ama geri gitti bu rüya beni çok etkiledi ve rüya doğrultusunda gidiyorum bu ruyayı yorumlacak arkadas var mı acaba

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
bundan 3 sene önce istihareye yattım 24 yasındayım bir sevdiğim var ama karşılıksız. herşey beni ona götürüyor ama onu bana getirmedi taki mayıs 2009da geldi tam herşey güze olacak derken(evliliği kouşurken) gitti.
istihare de gördüğüm rüya şuydu:sevdiğim kişi beyazlar içinde artık sana geldim mustafa dedi ilk defa o gün sabah gülümseyerek kalktım okuldaydım o zamanlar hergün gelecek diye bekledim gelmedi mayıs 2009 da geldi ama geri gitti bu rüya beni çok etkiledi ve rüya doğrultusunda gidiyorum bu ruyayı yorumlacak arkadas var mı acaba

hakkında hayırlısı olsun kardeşim
ama bu site rüya yorumlama sitesi değil ki
daha doğrusu rüya yorumlamak basit bir durum değil
ve kimse bu yükün altına girmez.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt