Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

istenmeyen mailler(Reklam) den kurtulma (1 Kullanıcı)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
sizinde malumunuz mail kutumuza birçok reklam düşüyor ne kadar dikkat etsek de
ama tabi önlemimizi alacağız her foruma her siteye mailimizi vermeyeceğiz onun için başka bir mail açabilirsiniz :)

Öncelikle engellemeye değinelim
almak istemediğiniz mailler için malum maili seçin alttan süpüre tıklayın çıkan kutuda tüm gönderdiklerini sil değin çıkan pencerede gelecekteki iletileri de engelle yi işaretleyin o mail kaynağından kurtulmuş olun :)

Vede bu işi meslek haline getirmiş şahısların adresleri şunlarmış
bunları da engelleyerek büyük oranda kurtulmuş olursunuz gereksiz maillerden işte o adresler

@best-mail.info
@bestmailshop.info
@brandmaillive.com
@hemensmtp.com
@likitmail.com
@nanosmtp.com
@newmaillist.info
@optinsmtp.com
@realsmtp.com
@thesmtpmail.info
@trsmtp.com
@yerindebildiri.com

Bu adresleri eklemek için
e-mail ana sayfada sağ yukarda oturumu kapat ın altındaki seçenekler e tıklayın
oradan diğer seçeneklere tıklayın
Gereksiz e-postaları engelleme kısmından güvenli ve engellenen gönderenleri tıklayın
Oradan da engellenen gönderenleri tıklayın. Listeye ekle kaldır bölümü çıkacak karşınıza. oradan tek tek ekleyin aynı şekilde :) ve Büyük oranda kurtulun :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Yok kayıt falan etmiyorlar .
Ki etseler ne olacak . sadece mail adresimizi ya proğram yaparak deneme yanılma yoluyla yada para ile mail adresi satıyorlar öyle ele geçmiş ola bilir yada başka bir şey velhasıl sadece reklam amaçlı.
Birde asla gerçek kişiler değil o maili atanlar
bana çok geliyordu hallettik :D kurtulduk :)

birde geçen haberde izlemiştim bunu yapanlara karşı birşeyler yapacaklarmış .. :)
Bizim insanımız saf olduğu için bu şahıslar paranın dibine vuruyor aaf af .

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Açıkcası bu maillerden akşama kadar bana da çok fazla geliyor. Her maili tek tek engelliyorum. Bende bunu yapmanızı tavsiye ederim.

Posta engelleme uygulamaları var. Ancak deneme şansım olmadı.

Birde bu uslübunuz hiç hoş değil. Azmış karılar felan nedir bu Allah aşkına. İstemediğim mailler geliyor demeniz kafi olurdu.

İstenmeyen maillerle ilgili bir güncellemeyi en kısa sürede burada paylaşırım.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt