Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ISTEK: Cagri DVD formatinda (1 Kullanıcı)

kayrahan

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunalykum kardeslerim.

CAgri filmini DVD formatindan ya o kalitede nerede bulabilrim? Yardimci olursaniz sevinirim.:]

Allaha emanet olun

mehkahraman

Kayıtlı Kullanıcı
KARDEŞ BENCE ÇAĞRI FİLMİNİ DVD FORMATINDA BULAMAZSIN AMA DİVX FORMATINDA VAR...ER RİSALE DİYE İNTERNETTEN ARATTIRIRSAN BULURSUN.. AYRICA BU FİLMİ AYNI ANDA MISIRLI YÖNETMEN MUSTAFA AKAD VE AMERİKALILAR ÇEKMİŞLER... ANTONİ QUİN İN HZ.HAMZA ROLÜNDE OYNADIĞI ÇAĞRI DİYE GEÇİYOR...ARAPLARIN OYNADIĞI ER RİSALE DİYE GEÇİYOR....ARAPLARIN ÇEVİRDİĞİ ÇOK GÜZEL.....ROLLER ŞAHISLARLA ÇOK GÜZEL ÖRTÜŞMÜŞ...BİRDE BAZI BÖLÜMLERİ ARAPÇA ORJİNAL SESİ VE ALTYAZI TÜRKÇE AÇIKLAMA İLE VERİYOR.... SÜPER OLMUŞ ....TAVSİYE EDERİM. Tek Link Film İndir, Divx Film İndir, Mp4 Film İndir, Movie Download adresinden bulabilirsin ..üyelik gerekiyor ama bilirsinki üyelik kolay...ama görüntü bil ki vcd kalitesinde dvd değil

mehkahraman

Kayıtlı Kullanıcı
kardeş yeni inceledim ... bu verdiğim adreste antoni quinin dvdrip çevirisi var .. görüntü kalitesi süper ...dvd ye eşdeğer...bu divx bir görüntü yani...seyretmek için pc ne klite codec ve bsplayer yüklemelisin. klite codec bütün video ve ses oynatıcılarını destekleyen bir proğramdır...pc ne yüklediğinde mp4 ve cep telefonu formatı dahil bütün görüntüleri seyredebilirsin....s.a.

kayrahan

Kayıtlı Kullanıcı
Mehkahraman kardesim sagolasin. Rabbim senden razi olsun. Uzun zamandan beri ariyordum bulamamistim.
Allaha emanet ol. Selam ve dual ile

KARDEŞ BENCE ÇAĞRI FİLMİNİ DVD FORMATINDA BULAMAZSIN AMA DİVX FORMATINDA VAR...ER RİSALE DİYE İNTERNETTEN ARATTIRIRSAN BULURSUN.. AYRICA BU FİLMİ AYNI ANDA MISIRLI YÖNETMEN MUSTAFA AKAD VE AMERİKALILAR ÇEKMİŞLER... ANTONİ QUİN İN HZ.HAMZA ROLÜNDE OYNADIĞI ÇAĞRI DİYE GEÇİYOR...ARAPLARIN OYNADIĞI ER RİSALE DİYE GEÇİYOR....ARAPLARIN ÇEVİRDİĞİ ÇOK GÜZEL.....ROLLER ŞAHISLARLA ÇOK GÜZEL ÖRTÜŞMÜŞ...BİRDE BAZI BÖLÜMLERİ ARAPÇA ORJİNAL SESİ VE ALTYAZI TÜRKÇE AÇIKLAMA İLE VERİYOR.... SÜPER OLMUŞ ....TAVSİYE EDERİM. Tek Link Film İndir, Divx Film İndir, Mp4 Film İndir, Movie Download adresinden bulabilirsin ..üyelik gerekiyor ama bilirsinki üyelik kolay...ama görüntü bil ki vcd kalitesinde dvd değil

yusuf006

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeş dvd sitesine üye olmam gerekiyormu hayırlı sabahlar

Fikotr74

Kayıtlı Kullanıcı
Buyrun çağri Dvd

Buyrun çağri Dvd

SYN @Đяєμяє23 Sonsuz Teşekkür ederim. Allah razı olsun.

arbe4vw7.jpg

Tür : Savaş / Dram / Tarihi / Biyografi
Yönetmen : Moustapha Akkad
Senaryo : H.A.L. Craig , Tewfik El-Hakim
Görüntü Yönetmeni : Said Baker , Jack Hildyard
Yapım : 1976, Libya / İngiltere / Lübnan ,
Seslendirme : Türkçe
Süre :177 dk.
Görüntü Kalitesi : DVD
Boyut :4 GB - 43 part
IMDb Linki : The Message (1976)

6. yüzyılda Mekke. İslam tarihçilerinin Cahiliye Devri olarak anmaktan hoşlandıkları dönemdeyiz. Şehrin ileri gelenlerinin Mekke'yi köleliğin ve alkol, uyuşturucu gibi maddelerin pençesinde acımasızca yönettiği rivayet ediliyor. Kız çocukların yeni doğduklarında diri diri gömüldüklerinin anlatıldığı acımasız bir dönem. Böyle karanlık bir çağda, Hz. Cebrail tarafından ziyaret edilen Hz. Muhammed insanları tek bir Allah’a tapmaya davet ediyor ve şehre hükmedenlerin vahşi metotlarına karşı çıkıyor.

Allah'tan inen bir ayet, peygamberin silaha sarılmasını ve Mekke ordularına karşı direnmesini emrediyor. Müslümanların ordusu tecrübesiz olduğu halde Bedir savaşını kazanıyor. Uhud savaşının ardındansa 10 yıllık bir barışa evet diyerek arada geçen süreyi İslam'ı yaymak için kullanıyorlar. Muhammed'in Allah'ın elçisi olduğu, Allah'tan başka ilah olmadığı haberi Arap yarımadasını hızla katediyor.

En iyi müzik dalında Oscar'a aday olan Çağrı, Hz. Hamza rolündeki Anthony Quinn'in benzersiz oyunculuğu kadar, büyük bir prodüksiyon olması ve Hz. Muhammed'i göstermeden İslam'ın doğuş ve yayılışını anlatmadaki başarısıyla da tüm dünyadaki Müslümanların beğenisini toplamış bir yapım.

Oyuncular: Anthony Quinn (Hz. Hamza) , Irene Papas (Hind) , Michael Ansara (Ebu Süfyan) , Ahmed Abdelhalim (Uriqat) , Habib Ageli (Hudayfa) , Mohammad Al-Gaddary (Tefeci) , Nicolas Amer (Süheyl) , Bruno Barnabe (Umaya) , John Bennett (Salool) , Martin Benson (Ebu Cahil) , Robert Brown (Otba) , Donald Burton (Amr) , André Morell (Ebu Talib) , Johnny Sekka (Bilal

ÇAĞRI PART 01
ÇAĞRI PART 02
ÇAĞRI PART 03
ÇAĞRI PART 04
ÇAĞRI PART 05
ÇAĞRI PART 06
ÇAĞRI PART 07
ÇAĞRI PART 08
ÇAĞRI PART 09
ÇAĞRI PART 10
ÇAĞRI PART 11
ÇAĞRI PART 12
ÇAĞRI PART 13
ÇAĞRI PART 14
ÇAĞRI PART 15
ÇAĞRI PART 16
ÇAĞRI PART 17
ÇAĞRI PART 18
ÇAĞRI PART 19
ÇAĞRI PART 20
ÇAĞRI PART 21
ÇAĞRI PART 22
ÇAĞRI PART 23
ÇAĞRI PART 24
ÇAĞRI PART 25
ÇAĞRI PART 26
ÇAĞRI PART 27
ÇAĞRI PART 28
ÇAĞRI PART 29
ÇAĞRI PART 30
ÇAĞRI PART 31
ÇAĞRI PART 32
ÇAĞRI PART 33
ÇAĞRI PART 34
ÇAĞRI PART 35
ÇAĞRI PART 36
ÇAĞRI PART 37
ÇAĞRI PART 38
ÇAĞRI PART 39
ÇAĞRI PART 40
ÇAĞRI PART 41
ÇAĞRI PART 42

tdemir58

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm dostlar bu çağrı dvd filminin bi partı eksik ilgilenirmisiniz ALLAH'a (cc) emanet olunuz

tdemir58

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşler çağrı filminin 1. partı yok lütfen ilgilenin nolur part 1in içinden part2 çıkıyo

kuzucu96

Kayıtlı Kullanıcı
http(boşluk)rapidshare.com/files/56136549/C.a.g.r.i.part01.rar

elli mesaj yazılmayınca link verilemiyormuş bu sitede ben de linki böyle verdim boşluk yazan yere :// koymayı unutmayın

kuzucu96

Kayıtlı Kullanıcı

elli mesaj yazılmayınca link verilemiyormuş bu sitede ben de linki böyle verdim (boşluk) yazan yere :// koymayı unutmayın

kuzucu96

Kayıtlı Kullanıcı

elli mesaj yazılmayınca link verilemiyormuş bu sitede ben de linki böyle verdim boşluk yazan yere :// koymayı unutmayın

kuzucu96

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm dostlar bu çağrı dvd filminin bi partı eksik ilgilenirmisiniz ALLAH'a (cc) emanet olunuz

ARTEMİS

Kayıtlı Kullanıcı
evet boşuna indirdik kimse ilgilenmedi . neden kandırıyorsunuz insanları ayıp günah .1 part yok

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt