Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İstediğin saatte uyanmak için... (1 Kullanıcı)

burak_55

Kayıtlı Kullanıcı
Aişe (Radıyallahu anha) dan rivayet edildiğine göre, bir kere Rasülullah (Sallallahu aleyhi ve sellem) şöyle buyurdu: “Size, azameti gökle yer arasını dolduran, kendisini yazana da o kadar ecir kazandıran, kendisini Cuma günü okuyanın bir dahaki Cumaya ve üç gün ziyadesine kadar bağışlanacağı ve uyurken sonundaki on ayeti okuyanı, istediği saatte Allahu Tealanın uyandıracağı bir sure haber vereyim mi? Sahabe-i Kiram: “Buyur Ya Rasulallah! deyince, “Ashab-ı Kehfin süresidir.” buyurdu. (İbni Merdüye, İthaf-3/292)

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim...

Ravda27

Kayıtlı Kullanıcı
Çok önemli bir konu

Çok önemli bir konu

Kardeş Allah razı olsun çok önemli bir konu. Her müslümanın sıkıntısı bu herhalde... teşekkürler.

gulen76

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar yatmadan önce kevser süresini 5 kez okuyup şu saatte uyanmayı nasip et şeklinde dua ederseniz aynen çalar saat gibi kalkıyorsunuz...:)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Aişe (Radıyallahu anha) dan rivayet edildiğine göre, bir kere Rasülullah (Sallallahu aleyhi ve sellem) şöyle buyurdu: “Size, azameti gökle yer arasını dolduran, kendisini yazana da o kadar ecir kazandıran, kendisini Cuma günü okuyanın bir dahaki Cumaya ve üç gün ziyadesine kadar bağışlanacağı ve uyurken sonundaki on ayeti okuyanı, istediği saatte Allahu Tealanın uyandıracağı bir sure haber vereyim mi? Sahabe-i Kiram: “Buyur Ya Rasulallah! deyince, “Ashab-ı Kehfin süresidir.” buyurdu. (İbni Merdüye, İthaf-3/292)
ben çok yararını gördüm görmeyede devam ediyorum.sabah namazına kalkamayan arkadaşlarımada tavsiye ediyorum.Allaha emanet olunuz.

ya mucib

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun kardeşimmm

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm..
Mevla razı olsun..
Selam ve dua ile..

burak_55

Kayıtlı Kullanıcı
................................

Bu konuyu görüntüleyen kişiler