Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Istediğim mesajı bulmakta zorlanıyorum... (1 Kullanıcı)

İPARHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Cümleten Selamün Aleyküm:

Sevgili site yöneticileri,küçük bir problem yaşıyorum forumla alakalı...Maşaallah foruma olan yoğunluk bir harika ama bu yoğunluk bir olumsuzluğu da beraberinde getiriyor.Son mesajı gösteren liste sayısı bana göre yetersiz,çok önemli konular bir zaman sonra liste dışı oluyor ve bulmakta zorlanıyorum.
Rica etsem bana yardımcı olur musunuz?..

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim .
Dilediğiniz konulara abone olarak takip edebilirsiniz

İPARHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Cevabın için teşekkürler ibra kardeşim...abone olmak inşallah çözüm getirir...

Küçük bir ricam daha olacak,YA TEVVAB zikri okunan konunun linkini buraya atar mısınız?

narinim

Kayıtlı Kullanıcı
Bende bulmakta zorlanıyorum. Abone olduğum konuları da bulamıyorum. Yeni mesajlarda olduğu zaman problem değil yeşil işaret var zaten ama şuanda mesajlarda yok ve ben istediğim konuyu halen bulamadım

İPARHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bir sorun yaşadığımızda ilgilenecek bir sorumlu yok mu forumda.Rica da ettim ama ilgilenen olmadı maalesef...

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Bende bulmakta zorlanıyorum. Abone olduğum konuları da bulamıyorum. Yeni mesajlarda olduğu zaman problem değil yeşil işaret var zaten ama şuanda mesajlarda yok ve ben istediğim konuyu halen bulamadım
Abone olduğunuz konuları kontrol panelinden görebilirsiniz abla.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt