Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Işte istemenin esrari! (1 Kullanıcı)

mimozagül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum arkadaşlar...

Sizlerle dinlemekle büyük açılımlar yaşayabileceğiniz güzel bir sitenin linkini paylaşmak istedim.
sohbet-video kısmında Sn. Muhammed BOZDAĞ'ın Ruhsal Zeka, Yüksek Ahlak, Yüksek Yetenek, Kişisel Değişim, İstemenin Esrarı ana konu başlıkları altında gerçekleştirdiği çok güzel günümüzde çok popüler olan KİŞİSEL GELİŞİM konuşmalar serisi yer almakta...Ancak bunun en büyük ve en güzel farkı Muhammed Bey'in bu konuları YÜCE YARADANIMIZ'la içiçe ele almış olması. bunlardan birkaç örnek olarak linklerden ekliyorum aşağıya. Lütfen inceleyin..
.

Duaya inanmak
http://www.yetenek.com/items_detail.asp?id=1054

Sabırla direnmek
http://www.yetenek.com/items_detail.asp?id=1079

Kendinden başlamak
http://www.yetenek.com/items_detail.asp?id=923

Kişisel değişim
http://www.yetenek.com/items_detail.asp?id=966

mimozagül

Kayıtlı Kullanıcı
Belki de şimdiye kadar keşfedemediğiniz, yaratıcının hikmetlerini kavramanızı sağlayan RUHSAL ZEKANIN doğru bir şekilde kullanılmasının hayatınızın yeniden yapılandırılması ve hedeflerinize kolay bir biçimde ulaşmanızı nasıl sağlayacağını anlatan RUHSAL ZEKA sohbet serisini de şiddetle tavsiye ediyorum:
Sınırlı gücünüze değil, SINIRSIZ İLAHİ GÜCE dayanın.

| yetenek.com|1- ?nanma Gücü: ?lk ad?m |

muberra

Kayıtlı Kullanıcı
Ben ilk Muhammed Bozdağ'ın kitapları ile üniversitede (Allah razı olsun bir sınıf arkadaşım vasıtasıyla) tanıştım. DÜŞÜN VE BAŞAR'ı okudum ilk. Tek kelime ile harikaydı. Sonra SONSUZLUK YOLCULUĞU'nu okudum. Harika çok güzel bir kitap daha. Ve İSTEMENİN ESRARI,bu kitap ile birçok hatamı farkettim ve Allah'a her işte sonuz güvenileceğini öğrendim.Eskiden bende Yüce Rabbime tam bir güven duyduğumu zannederken meğer farkında olmadan ne çok hata yapıyormuşum dedim. Size çok çooook önereceğim bir kitap bu. Şu anda Sevgi Zekasını okuyorum. Allah razı olsun bu kitapları hatırlattığınız için..

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
Bende şuan ruhsal zekayi okuyorum

mimozagül

Kayıtlı Kullanıcı
Evet Sn Muhammed Bey'in bütün kitapları defalarca okumaya deger başucu kitapları arasında yer alabilir. Ancak belirttiğim | yetenek.com | internet sitesinde sohbet-video bölümüne girecek olursanız, internet başında vakit geçirirken rahatlıkla dinleyip yeni açılımlar elde etmenizi sağlayacak 15 er dakikalık bölümlerhalinde hazırlanmış çok önemli ve hoş konuşmalarına da tanık olacaksınız...Ben şiddetle tavsiye ediyorum:)

Allah a emanet olun....

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
paylaştığınız için teşekkürler.
selam ve dua ile...

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bende bikaç kitabını okumuştum.gerçekten hayatı bakımından da örnek olabilecek bir abimiz.Kitaplarını okumayanlara da tavsiye derim. Özellikle de ''Düşün Ve Başar''ı..
Bu şekilde de güzel olmuş.Rabbim sizden razı olsun..

mimozagül

Kayıtlı Kullanıcı
Bende bikaç kitabını okumuştum.gerçekten hayatı bakımından da örnek olabilecek bir abimiz.Kitaplarını okumayanlara da tavsiye derim. Özellikle de ''Düşün Ve Başar''ı..
Bu şekilde de güzel olmuş.Rabbim sizden razı olsun..

Evet. Kitapları da oldukça faydalı ve güzel. Ancak okumaktan sıkılan ve okuma alışkanlığı tam oturmamış arkadaşlar için bu sohbetler dizisi oldukça pratik ve cazip olacaktır.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt