Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

*****************işte dünden bugüne başörtüm.************* (2 Kullanıcı)

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
2709p12apo4.jpg

mkemalbp9.th.jpg

zubeydehanim1de7.th.jpg

adsz65vz2.png

rojda44

Kayıtlı Kullanıcı
ya allah razı olsun çook güzel bi paylaşım..

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm emeyine yüreyine sağlık kardeşim çok güzel olmuş

K

kırıkkalp

BACIMIN ÖRTÜSÜ BATMAKTA REZİLİN GÖZÜNE...
ACIRIM TÜKÜRÜĞE BİLLAHİ TÜKÜRSEM YÜZÜNE...
MEDENİ OLMAK EĞER AÇMAKSA BEDENİ...
DESENİZE HAYVANLAR İNSANLARDAN DAHA MEDENİ...
(M. AKİF ERSOY)
RABBİM sen önümüzdeki bu türbanı gericilik yobazlık olarak gören baykallara ve daha nicelerine iyilik ihsan eyle biz sadece başımızı örtüyoruz onlar ise zaten ufacık olan küçücük beyinlerini böle saçma sapan kelimelerle örtüyolar
RABBİM SONUMUZU HAYIR ETSİN:a22::a22::a22:O CAHİLLERİN KAFASINA BÖLE TOKMAKLA VURASIM GELİYO YAA:a43::

<menekşe>

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun cok güzel bir paylaşım insallah bu konuda yüreği taşa dönmüş insanlar dine imana gelirler fakültenin önüne gelince o başörtüsünü çıkarmanın acısını bize sorsunlar Rabbim yardımcımız olur inşallah

susuzyaz

Kayıtlı Kullanıcı
ben olaya biraz farkli Bakacagim.
dinimiz kadın erkek herkesin ekmeğini kazanmasını emretmiştir.
Dinimiz bildiklerini anlatmayı emretmiştir.

Daha bir kaç hafta önce askerdeki eşini 300 kişi aldatıp kitap çıkaran ilköğretim öğretmeninden bahsetti tüm medya. Onun gibi ne olduğu belli olmayan kişiler yerini Dinini, Kitabını, Allah'ını bilen kişilerin öğretmen olup, çocuklara daha küçük yaşta dinimizi aşılaması ne kadar güzel olur.
Bir çok kişinin çalıştığı iş yerinde davranışları ile "vaybe demek dinini yaşayan birisi böyle güvenilir, tertipli, ahlaklı olur" dedirtecek kişilerin bulunmasını çok isteriz.

ANCAK
Kişi kendisine şuna bakya birde namaz kılıyor, yapmadığı fenalık yok, birde dindarlıktan bahsediyor,
Şuna bak birde kapalı ama bizden daha açık giyinmiş, bizden daha çok makyaj yapmış, bizden daha çok ahlaksız birisi
dedirtmemek gerekir.

İSLAM DİNİ GARİP GELMİŞTİR VE GARİP OLARAK DEVAM EDECEKTİR.
Allah isteseydi herkesi müslüman ve dört dörtlük bir şekilde dinini yaşayan olarak yaratırdı. Ancak İslam dini garip gelmiştir ve garip devam edecektir.
İslamiyetin ilk yayıldığı yıllarda inananlar çok azdı ve onlar hep eza cefa çekmişlerdir. İmanı sağlam olmayanlarda en ufak bir tereddütte dinini değiştirmişlerdir.
Eğer bugün herkes dinini dört dörtlük yaşasa idi Ashabı kiramın çektiği sıkıntılar unutulurdu, dini uğruna işkence çekenler unutulurdu.

Gelelim konumuza,
tamam kapanmak, okumak herkesin hakkı ancak biz hakkımızı arıyoruz diyerek sokaklara dökülmek
sağda solda mitingler, toplantılar yaparak kendini teşhir etmenin, kendini ortaya çıkarmanın, televizyonlarda milyonlarca kişinin önünde erkeklerle tartışmanın ne gereği var. Hakkını aramak bu mu yani? Milyonlara kendini göstermek, erkeklerle atışmak mı?

Soruyorum size bir yanda hakkımı arıyorum diye sağda solda çığırtkanlık yapmak mı yoksa gizli gizli müslüman olup, işkence çeken ashabı kiram gibi mi olmak?

aşure

Kayıtlı Kullanıcı
ya varya super olmuş keşke bu yazılanları başörtüsünü simge olarak gören karşı çıkanların gözüne gözüne yüreğine yüreğine sokabilsek.okadar içim acıyokı NEDEN BAŞINI KAPATTIN NE ALAKASI VAR KAPANMAKLA DİNİN YUREĞİN TEMİZ OLSUN YETER diyen insanlara.öfkeleniyorum duyunca
ama çokta acıyorum.ya nezaman vazgeçicekler türbanımızla uğraşmaktan nezaman ya haykırmak istiyorum bazen delicesine.ama duadan başkada yapcağımız bişe yok rabbim ıslah eylesin böylelerini.amin

S

_sümeyra_

çok güzel olmuş emeğinize sağlık teşekkürler Allah razı olsun

siyah peçe

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun.kardeşim sana şunu demeliyim ki tesettüre bürünmeyen asla ve asla anlamaz.bez parçası dedikleri seyin bizde ne manaya geldigini.önce sevmek lazım.hakka iteat lazım.ihlas lazım.bayanın kendini özle hissetmesi lazım ki başörtüyü sevsin.bunu anca yaşayan bilir.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt