Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İşte "Desert Rose" yani "Çöl Gülü" (2 Kullanıcı)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

BU TAŞLARDA NE BÖYLE DEMEYİN.. BUNLAR ÇÖL GÜLLERİ.. SAHRA ÇÖLÜNDE OLUŞUYOR.. RABBİMİN BİNBİR VESİLESİYLE, İNSAN YAPIMI DEĞİL YANİ..

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İşte "Desert Rose" yani "Çöl Gülü"

Allah Allah ne güzel ne değişik bi gül
:eek::eek::eek::eek::eek:

hafiz mehmet

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşim yanlış anlama ama hayatımda ilk defa gördüm bunları yaratan rabbim ne kadarda güzel yaratmış hepsi birbirinden farklı ve güzel rabbim razı olsun inşallah selam ve dua ile

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

BERKAY DEMIR yazdı:
KARDEŞİM NERDEN BULDUN BUNLARI YİNE GÖZÜMÜZE GÖZÜMÜZE SOKTUN FARKLILIĞINI.KARAMEL ŞEKER GİBİ,BİSKÜVİ ÇİKOLATA GİBİ DURUYORLAR HANİ YAŞ PASTALARIN ÜSTÜNDE OLUR YA.İNSANIN ALIP YİYESİ GELDİ.AMA ALLAH CC HİKMETİ ÖMRÜMDE İLK GÖRDÜM DAHA SELAM VE DUA İLE KARDEŞİM.BURDA EZAN OKUNUYOR YİNE YAZIN ÇIKMADAN KALKMALI.:D:D:D

:D Alemsin abi ya baya korkutmuş seni anlaşılan o yazı:D Neyse hayırdır inşaAllah..
Ne bileyim buluyorum işte biryerlerden, arayan belasınıda bulur mevlasınıda;)

Selametle kal inşaAllahB)

cemile_drn

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm kardeşim,çok değişik bi şey.paylaşımınız için Rabbim razı olsun.
ancak "kendiliğinden oluşuyor"demişsiniz.kainatta hiçbirşey kendiliğinden oluşmuyor,insan eli değmediği için bu ifadeyi kullandıysanız,ki siz de bunu belirtmişsiniz,yine de kendiliğinden oluşuyor demek doğru gelmiyor.inşaAllah kırıp dökmeden anlatabilmişimdir.
Rabbimin yarattığı bu güzel varlıkları görmemize vesile olduğunuz için Rabbim Razı olsun.selam ve dua ile...
Allah'a emanet olun...

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

:eek::eek: Müthiş :eek::eek:

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

cemile_drn yazdı:
selamün aleyküm kardeşim,çok değişik bi şey.paylaşımınız için Rabbim razı olsun.
ancak "kendiliğinden oluşuyor"demişsiniz.kainatta hiçbirşey kendiliğinden oluşmuyor,insan eli değmediği için bu ifadeyi kullandıysanız,ki siz de bunu belirtmişsiniz,yine de kendiliğinden oluşuyor demek doğru gelmiyor.inşaAllah kırıp dökmeden anlatabilmişimdir.
Rabbimin yarattığı bu güzel varlıkları görmemize vesile olduğunuz için Rabbim Razı olsun.selam ve dua ile...
Allah'a emanet olun...

SAHRA ÇÖLÜNDE KENDİLİĞİNDEN OLUŞUYOR.. RABBİMİN BİNBİR VESİLESİYLE, İNSAN YAPIMI DEĞİL YANİ..

;););)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

hafiz 24 yazdı:
kardeşim yanlış anlama ama hayatımda ilk defa gördüm bunları yaratan rabbim ne kadarda güzel yaratmış hepsi birbirinden farklı ve güzel rabbim razı olsun inşallah selam ve dua ile

Haklısın kardeşim Rabbimin hikmeti sonsuz..
Cümlemizden razı olsun inşaAllah.. SelametleB)

emize

Kayıtlı Kullanıcı

bu gzel resimler için teşekkür edrim allah razı olsun

cemile_drn

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm kardeşim,altını çizmenize gerek yoktu,ben zaten ifade ettiğiniz şeyi anladım ama ben anlatamamışım.yanlış anlamayın eminim böyle bi inancınız yoktur ama "kendiliğinden oluş" diye bi görüşü savunanlar var ve yaratılışı kabul etmiyorlar.biz kime benzersek ondan oluruz ve müslüman olarak kullandığımız ifadelere dikkat etmemiz gerek.
onlara benzememe adına söylemeye çalıştım.Allah'a emanet olun.

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

cemile_drn yazdı:
selamün aleyküm kardeşim,altını çizmenize gerek yoktu,ben zaten ifade ettiğiniz şeyi anladım ama ben anlatamamışım.yanlış anlamayın eminim böyle bi inancınız yoktur ama "kendiliğinden oluş" diye bi görüşü savunanlar var ve yaratılışı kabul etmiyorlar.biz kime benzersek ondan oluruz ve müslüman olarak kullandığımız ifadelere dikkat etmemiz gerek.

Aleykum selam.. Yok güzel kardeşim yanlış anlamıyorum sen çok haklısın.. Altını çizerek tesadüflere inanmadığımı ifade etmeye çalıştım sadece.. Hayatta bir yaprağın kıpırdaması dahi Rabbimin vesilesiyledir.. Kendiliğinden oluşu benimseyenlerin bu sitede işi olacağını sanmıyorum zaten merak etme sen.. Selametle kal Allah'a emanetsin kardeşim;);)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

desertrose yazdı:
cemile_drn yazdı:

Aleykum selam.. Yok güzel kardeşim yanlış anlamıyorum sen çok haklısın.. Altını çizerek tesadüflere inanmadığımı ifade etmeye çalıştım sadece.. Hayatta bir yaprağın kıpırdaması dahi Rabbimin vesilesiyledir.. Kendiliğinden oluşu benimseyenlerin bu sitede işi olacağını sanmıyorum zaten merak etme sen.. Selametle kal Allah'a emanetsin kardeşim;);)

Yanlış anlamaya mahal vermemek için düzelttim kardeşim..
SelametleB)B)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

yun_us25 yazdı:
BUNLAR ŞİMDİ SENMİSİN :DYADA SEN BUNLARMISIN ...:D
İLKKEZ GÖRÜYORUM DEMEK ÇÖLÜN GÜLLERIDE BÖYLE OLUYOR.....

:D:D Yok ben kumdan değil etten, kemikten'im;)
Benim Çöl gülü'ne bakış açım farklı aslında.. Bana Efendimizi s.a.v. hatırlatıyor.. Yüzyıllar önce çölde yetişmiş nadide bir gül olarak görüyorum Efendimizi.. O yüzden "Çöl Gülü" ifadesini seviyorum;)

cemile_drn

Kayıtlı Kullanıcı

S.A kardeşim Allah razı olsun.Açıklamanız için teşekkürler.ben yanlış anlamışım,hakkınızı helal edin.
RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN...SELAM VE DUA İLE...

beynelmilel

Kayıtlı Kullanıcı

oy oy oy pek güzeller ...!!! Paylaşımınız için Allah razı olsun...!!!
B)B)B)
B)
B)B)
B)
B)B)B)

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı

s.a çöl gülü kardeşim eline emeğine sağlık ilk kez gördüm vallaha çok güzeller ya .allahım sana binlerce kez şükürler olsun ki ne güzzellikler yaratmış.ama biz kıymet bilöeyiz.
selametleB)

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun Aleyküm

Ilk Defa Görüyorum, sayende ögrenmis olduk... Cok ilginc:eek::D
a.e.o​

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt