Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İSTANBULDAKİ ALLAH DOSTLARI (1 Kullanıcı)

habbabe

Kayıtlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR BEN İSTANBULDAKİ EVLİYALARI GEZMEK İSTİYORUM.ACABA NASIL BULABİLİRİM.BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

Huyela

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İSTANBULDAKİ ALLAH DOSTLARI

Abi türkiye gazetesinin vermiş olduğu istanbul evliyaları kitabı var bu kitabı Türkiye gazeteleri bürolarından bulabilirsiniz.Yani ihlas mağazalarında.Bu kitabda istanbulda metfun bulunun evliyayı kiramın hayatları ve kabirleri yazmakdadır.Ayrıca bazı kitabcılarda satılan küçük istanbul evliyalar kitabıda istanbulda yaşamakda olan veli zaatların kabirlerinin adreslerini göstermekdedir.

Dualarınızı istirham ederiz.

Vesselam

habbabe

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İSTANBULDAKİ ALLAH DOSTLARI

Huyela yazdı:
Abi türkiye gazetesinin vermiş olduğu istanbul evliyaları kitabı var bu kitabı Türkiye gazeteleri bürolarından bulabilirsiniz.Yani ihlas mağazalarında.Bu kitabda istanbulda metfun bulunun evliyayı kiramın hayatları ve kabirleri yazmakdadır.Ayrıca bazı kitabcılarda satılan küçük istanbul evliyalar kitabıda istanbulda yaşamakda olan veli zaatların kabirlerinin adreslerini göstermekdedir.

Dualarınızı istirham ederiz.

Vesselam
Allah razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt