Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Istanbul'da 5 sene ne yapılır (1 Kullanıcı)

bozkurt_44

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben devlet memuruyum 1 haziranda tahinlerimiz yeni görev yerlerimiz belli olacak ve bu iller dogu illeri şark görevi sizin anlayacagınız ben yeni görev yerimin elazıgın olmasını çok istiyorum çünki malatyalıyım elazıg malatyaya 1 saat sadece benim için çok iyi olur (bu arada yeri gelmişken bana elazıgın çıkması için siz samimi müslümanların duasına ihtiyacım var hayırlı bir şekilde ALLAH'ın izniyle yeni görev yerim elazığ olur inşallah duanızı eksik etmeyin) Fakat şöyle bi durum da var bu sene bana şark görevi çıkmazsa 4 ve ya 5 sene garanti istanbuldayım şimdi siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız istanbulda evli de degilim bekarım hani çoluk çocuk olsa onlarla ilgilenirsin ama yok akıl fikir öneri tavsiye hepsine açıgım teşekkür ederim dua etmeyi unutmayın ALLAH'a emanet olun

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm değerli kardeşim
sizinde belirttiğiniz gibi evli değilim diyorsunuz
memurmuşsunuz işiniz var çok şükür
evlenmeyi düşünmüyor musunuz?
o zaman bu sorunun cevabı olur
hakkınızda ne hayırlı ise o olsun
inşallah Rabbim gönlünüze göre verir
Allah yardımcınız olsun
selam ve dua ıle...

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
Allah gönlüne göre verir inşallah. Sana tavsiyem ilim üzerine bir seyler yap. Fatih çarşambada bir medreseye git orada ilimini tazele ve kendini geliştir derim ben

bozkurt_44

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm değerli kardeşim
sizinde belirttiğiniz gibi evli değilim diyorsunuz
memurmuşsunuz işiniz var çok şükür
evlenmeyi düşünmüyor musunuz?
o zaman bu sorunun cevabı olur
hakkınızda ne hayırlı ise o olsun
inşallah rabbim gönlünüze göre verir
allah yardımcınız olsun
selam ve dua ıle...

mervenur abla tanışma köşesinde başka bi konu açmıştım bakarsan sevinirim (akıl arıyorum) diye bi konu neden evlenmedigimi okursan anlarsın belki bana tavsiyede de bulunursun teşekkürler

kral_hakan

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm.... bende memurum hemde enzor mesleklerden birini yapıyorum bu arada rabbim hayırlı etsin memuriyetinizi ve hakkınızda ne hayırlıysa size onu nasip etsin.
ben şimdi urfada oturmakla beraber bundan 1 sene evvel 6 sene memur olarak yaşadım istanbul şehrinde sevgili kardeşim bekarmışsın öncelikle 1. yapmak gereken kafanızın uyduğu 2 veya enfazla 3 kişi birlikte bir ev tutun tek başına tutma çünkü istanbulda ev kiraları çok pahalıdır. 2. olarakta 1. şıkkı yerine getirdiysen inşallah "BİRİKİM" yapmaya çalış mutlaka 3. kredi kartına yaklaşma %100 denenmiştir evin ve paranın bereketi "0" a düşüyor 4. bankayla işin sadece bankamatikle iş ve ya ev arası olsun içeri girme:) 5. kredi çekme 6. allahın izniyle sorumluluk(evlen yani) altına gir 2 sene birikim yaptıktan sonra rahat edersin 7. hiçbir arkadaşına kefil olma 8.namaz kılmaya çalış elinden geldiğince istanbul büyük bir şehirdir çevreni geniş tut her memur kesiminden mutlaka bir ahbap edin 9. akrabaların varsa onlara yakın dur vs.. diye gider şimdilik bu kadar sevgili kardeşim allah yardımcın olsun allaha emanet ol. soruları olursa çekinmeden sorabilirsin.

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
allah en hayırlısını bilendir kardeşim hakkınızda hayırlısı neyse o olsun.......rabbim gönlünüze göre versin inşallah

bozkurt_44

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm.... bende memurum hemde enzor mesleklerden birini yapıyorum bu arada rabbim hayırlı etsin memuriyetinizi ve hakkınızda ne hayırlıysa size onu nasip etsin.
ben şimdi urfada oturmakla beraber bundan 1 sene evvel 6 sene memur olarak yaşadım istanbul şehrinde sevgili kardeşim bekarmışsın öncelikle 1. yapmak gereken kafanızın uyduğu 2 veya enfazla 3 kişi birlikte bir ev tutun tek başına tutma çünkü istanbulda ev kiraları çok pahalıdır. 2. olarakta 1. şıkkı yerine getirdiysen inşallah "BİRİKİM" yapmaya çalış mutlaka 3. kredi kartına yaklaşma %100 denenmiştir evin ve paranın bereketi "0" a düşüyor 4. bankayla işin sadece bankamatikle iş ve ya ev arası olsun içeri girme:) 5. kredi çekme 6. allahın izniyle sorumluluk(evlen yani) altına gir 2 sene birikim yaptıktan sonra rahat edersin 7. hiçbir arkadaşına kefil olma 8.namaz kılmaya çalış elinden geldiğince istanbul büyük bir şehirdir çevreni geniş tut her memur kesiminden mutlaka bir ahbap edin 9. akrabaların varsa onlara yakın dur vs.. diye gider şimdilik bu kadar sevgili kardeşim allah yardımcın olsun allaha emanet ol. soruları olursa çekinmeden sorabilirsin.

senin meslegini tahmin edebiliyorum abicim (egm) degilse de benim meslek bu ve zor anlayacagın ben 3 senedir istanbuldayım saydıgın o belaların hepsine de girdim bir şekilde bulaştım ama ALLAH ın izniyle kurtuluşa az kaldı ev mesele degil namazlı abdestli arkadaşlarla kalıyorum tabi ben de namazımı kılıyorum sülalemin yarısından fazlası burda canım sıkılmıyor ama ben malatyayı anne mi ordaki eşi dostu çok özlüyorum.Forumdaki yazımın amacı kastı istanbulda kalıp şunları yapmak istedim ama yapamadım diyenlerin fikri yada istanbulda olsam şunu yaparım diyenlerin fikri.ama yinede ben istanbulu sevmiyorum bir albenisi var ama illede malatya diyorum ya bana dua edin elazıg için

bozkurt_44

Kayıtlı Kullanıcı
Sevap kazanmak ve dua etmek isteyen el kaldırsın

Sevap kazanmak ve dua etmek isteyen el kaldırsın

ARKKADAŞLAR BEN MEMURUM PAZARTESİ ŞARK GÖREVİM BELLİ OLACAK AMA İSTANBULDA KALMA İHTİMALİMDE VAR (KALIRSAM GARANTİ 4 VE YA 5YIL Kİ BEN İSTEMİYORUM) AMA BEN DOGUYA GİTMEK İSTİYORUM ÖZELLİKLE ELAZIĞ YA DA ADIYAMAN BUNUN İÇİN SİZDEN DUA BEKLİYORUM TABİ HAYIRLISINI İSTE DEDİGİNİZİ DUYAR GİBİYİM HERŞEYİN HAYIRLISI İNŞALLAH DOĞU GÖREVİ HAYIRLISIYLA GELİR TEŞEKKÜRLER ALLAH'a EMANET OLUN

bozkurt_44

Kayıtlı Kullanıcı
Sevap kazanmak ve dua etmek isteyen elini kaldırsın

Sevap kazanmak ve dua etmek isteyen elini kaldırsın

ARKKADAŞLAR BEN MEMURUM PAZARTESİ ŞARK GÖREVİM BELLİ OLACAK AMA İSTANBULDA KALMA İHTİMALİMDE VAR (KALIRSAM GARANTİ 4 VE YA 5YIL Kİ BEN İSTEMİYORUM) AMA BEN DOGUYA GİTMEK İSTİYORUM ÖZELLİKLE ELAZIĞ YA DA ADIYAMAN BUNUN İÇİN SİZDEN DUA BEKLİYORUM TABİ HAYIRLISINI İSTE DEDİGİNİZİ DUYAR GİBİYİM HERŞEYİN HAYIRLISI İNŞALLAH DOĞU GÖREVİ HAYIRLISIYLA GELİR TEŞEKKÜRLER ALLAH'a EMANET OLUN

kral_hakan

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm çiğer kardeşim en fazla 3 yıl çevik kavvet o da mecburu hizmet süresi olduğu için bunu dışında kadroda 1 yıl yani asaletten sonra şarkın çıkarsa paşa paşa istediğin yere gidersin inşallah sen bana sor bunları:)
ah nefsim ah allah seni islah etsin:(

kral_hakan

Kayıtlı Kullanıcı
yüce mevlam gönlüne göre senin için hayırlısı ne ise onu sana nasip etsin inaşallah :)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Allah gönlüne göre versin kardeşim. sen elazığ ya da adıyaman istiyorsan inşallah öyle olur hayırlısıyla. İstanbul deyince bile gözlerim yaşarıyor benim. harika bir yer manevi olarak hakkınızda hayırlısı olsun.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben devlet memuruyum 1 haziranda tahinlerimiz yeni görev yerlerimiz belli olacak ve bu iller dogu illeri şark görevi sizin anlayacagınız ben yeni görev yerimin elazıgın olmasını çok istiyorum çünki malatyalıyım elazıg malatyaya 1 saat sadece benim için çok iyi olur (bu arada yeri gelmişken bana elazıgın çıkması için siz samimi müslümanların duasına ihtiyacım var hayırlı bir şekilde ALLAH'ın izniyle yeni görev yerim elazığ olur inşallah duanızı eksik etmeyin) Fakat şöyle bi durum da var bu sene bana şark görevi çıkmazsa 4 ve ya 5 sene garanti istanbuldayım şimdi siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız istanbulda evli de degilim bekarım hani çoluk çocuk olsa onlarla ilgilenirsin ama yok akıl fikir öneri tavsiye hepsine açıgım teşekkür ederim dua etmeyi unutmayın ALLAH'a emanet olun

Demek samimi müslümanların duasına ihtiyacınız var ama ben sizi şu yazmış olduğunuz satırlardan ötürü hiç samimi bulamıyorum neden acaba? Ya istanbul da ol yada olma beni ne ilgilendirir.. Bu senin özel hayatın değil mi.. 5 vakit namaz kıl camiden dışarı çıkma diyince çıkmıyacakmısın hayır ee neden o zaman istanbulda kalıp kalmaman ve bu zaman zarfı içinde yapman gerekenler beni ilgilendiriyor anlamadım.. Ben şimdi Ankaraya gideceğim orada ne yapıp yapmamam sizi ne ilgilendirir bu özel olmuyor mu...

Napalım artık sordunuz söyliyelim istanbul da bayan çok manita yaparsınız değil mi ? Allahümme sabirun

Saçma sapan sorularınızla özel hayatınızda olması gereken şeyleri bizlerle paylaşmayın sizin özeliniz size kalsın...

Selam ve dua ile

sınan_06

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim gönlünüze göre verir inşallah inşallah istediginiz yer cıkar

bozkurt_44

Kayıtlı Kullanıcı
Demek samimi müslümanların duasına ihtiyacınız var ama ben sizi şu yazmış olduğunuz satırlardan ötürü hiç samimi bulamıyorum neden acaba? Ya istanbul da ol yada olma beni ne ilgilendirir.. Bu senin özel hayatın değil mi.. 5 vakit namaz kıl camiden dışarı çıkma diyince çıkmıyacakmısın hayır ee neden o zaman istanbulda kalıp kalmaman ve bu zaman zarfı içinde yapman gerekenler beni ilgilendiriyor anlamadım.. Ben şimdi Ankaraya gideceğim orada ne yapıp yapmamam sizi ne ilgilendirir bu özel olmuyor mu...

Napalım artık sordunuz söyliyelim istanbul da bayan çok manita yaparsınız değil mi ? Allahümme sabirun

Saçma sapan sorularınızla özel hayatınızda olması gereken şeyleri bizlerle paylaşmayın sizin özeliniz size kalsın...

Selam ve dua ile

Abicim sen beni nasıl anladın ya da nasıl anlamak istedin bilmiyorum söylediklerin çok saçma.bak arkadaşın biri yazmıi fatih çarşambaya git diye mesela sen bana yuşa tepesine git diyebilirdin ben bu tarz yaklaşımları önerileri bekliyorum senin yazdıklarınla benim aklımdan geçenlerin VALLAHi alakası yok lütfen akıl okuyuculugu yapmayalım selametle

bozkurt_44

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm çiğer kardeşim en fazla 3 yıl çevik kavvet o da mecburu hizmet süresi olduğu için bunu dışında kadroda 1 yıl yani asaletten sonra şarkın çıkarsa paşa paşa istediğin yere gidersin inşallah sen bana sor bunları:)
ah nefsim ah allah seni islah etsin:(

Abi ben meslege başladıgımda direkt havalimanında başladım şimdi olay yeri incelemedeyim bu sene mayısta kurs aldım eger ankaradan ibkamız verildiyse 4 veye 5 sene burdayız yok verilmediyse şarka giderim sordurduk ibkamız verilmemiş ama kesinlik yok

bozkurt_44

Kayıtlı Kullanıcı
yeni kulananıcıyımda yanlışlık oldu ama cevap vermek zorunda degildin kardeş

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt