Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İstanbul Sözleşmesine HAYIR ??? (1 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Katılım
14 Eyl 2007
Mesajlar
30,840
Tepki puanı
5,683
Puanları
113
Yaş
51
Konum
Alanya
Şimdi mavci kardeş bu sözüne şöyle itiraz etmek istiyorum,
Bizi yönetsin diye, bizden diye müslümandırlar diye seçtiklerimizi, bütün bilgi istihbarat elleri altındayken, bizim gibi sıradan insanların bile farkettiği böyle bir tehlikeye karşı biz mi uyaralım?
Onlar körmü?
Sağır mı?
Onların bu tehlikeleri bizden önce görüp milletini, geleceğini, neslini korumak için biz daha ne olup bittiğini anlamadan gerekli tedbirleri almaları yasal düzenlemeleri yapmaları gerekmez miydi ?
Sen de haklısın değerli kardeşimiz..
Yukarılar biraz daha rüzgarlı (❗)
Bürokrasi ve bürokratlar hâlâ istenilen gibi değil...
Tabi ki bunlar mazeret olamaz...
Rabbim basiret versin bizi yönetenlere inşallah...
Bizlere de sabır...🤲
 

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
5 Eki 2007
Mesajlar
5,104
Tepki puanı
3,379
Puanları
163
Yaş
45
Aleyküme selam @ishakyakup kardeşimiz
Rabbim sizden de razı olsun.
Değerlendirmeniz yerinde ve tepkinizde haklısınız..çok rahat çok gevşek davranıldı...lbgt lobisi elini kolunu sallaya sallaya cirit atıyor. korkunç bir sekilde gençlerimiz zehirleniyor.rakamlar dehşet .ortaokula indi ...ama biz sıradan insanlar da olsak karınca misalide olsa tepkimizi vermeye devam edeceğiz susmayacağız ..at itinin it izine karıştığı bu dönemde neler oluyor neler dönüyor bilmesekte ,bildiğim tek şey Allah rızası için haykırmaya devam edeceğiz ..nabız ölçülüyor..ne zaman lbgt ile ilgili bir konferans ,konser düzenlemeye kalksalar verilen tepkilerle geri adım atıp iptal ediyorlar..gücümüz bu kadar Alla hım Senin herdeye gücün yeter.kim hangi plan proje içindeyse tuzaklarıni başlarına geçirecek olan Rabbim dir🤲
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt