Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

**İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Öğretim Üyelerinin İbretlik İfadeleri** (1 Kullanıcı)

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı
**İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Öğretim Üyelerinin İbretlik İfadeleri**

Prof.Dr.Baria ÖZTAŞ:
"Bir uçurumun kenarında olsam bana bir başörtülü elini uzatsa ölmeyi tercih ederim."

Doç.Dr.Betigül ÖNGEN:
Dışarıdaki Emniyet görevlilerine:"Bunlar öğrenci değildir,ben şimdi simitçinin yoklamasını almam,lütfen bunları dışarı atın."

Prof.Dr.Aysel EKŞİ:
"Üniversitelerde inancın yeri yoktur.Burası üniversite.Bu işi bu sefer çözeceğiz,kararlıyız."

Prof.Dr.Tahir HAYIRSIZ:
(Başörtü Genelgesinden Önce)
"Ben insanların kafasının içiyle uğraşırım,dışıyla uğraşmam."
(Genelgeden Sonra)
"Bu başörtülüler doktor olamazlar.Bunlar Atatürk üniversitelerinde okuyamazlar."

Prof.Dr.Kurtuluş TÖRECİ:
(Sınıfa Hitaben)
"Biz şimdi bunları derse alırsak,10 yıl sonra bunlar başı açık arkadaşlarınızı derse almaz."

Prof.Dr.Talat CANTEZ:
"Ne zaman ki TBMM 'bu ülke şeriat ülkesidir' der ise derse alırız."(Öğrencilerin dersi terk etmesi üzerine):"Sizler anarşistsiniz."

Prof.Dr.Işık YALÇIN:
"Ben derse mayoyla gelsem olur mu?"

Prof.Dr.Sema CANTEZ:
"Sen başını açtığında arkadaşların sana zina mı düşünecek?"

Doç.Dr.Ayhan BİLİR:
"Onlar sınıfa başörtülü olarak girmek istiyorlarsa ben de çırılçıplak girmek istiyorum.O zaman ne diyeceksin?"

Prof.Dr.Sinan BERKMAN:
(sözlü sınavında)
"Başınızı açın,size 100 vereyim"

****Fotoğraflarla başörtüsü yasağının yakın tarihi('baş'üstüne) kitabından bir alıntı****

*** Allah'ım Kalpleri Hidayete Erdiren Sen'sin,kararmış kalpleri aydınlat"(amin)

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı
RE: **İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Öğretim Üyelerinin İbretlik İfadeleri**

s.a. bu sözler Bize sözde ilmi ögreticek insanlardan çıkmış ALLAH ONLARI ISLAH EYLESİN s.a.

cigdem

Kayıtlı Kullanıcı

A.S. RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN NE DİYELİM...:(:(

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

amin...

aise_sahra

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH (c.c) bu gii insanları ıslah eylesin bizede yardım etsin inşaALLAH:(:(:(

aysenem_17

Kayıtlı Kullanıcı

yazıklar olsun bunları sözüm ona eğitimli insanların ağızından duymak çok daha kötü. Allah belalarını versin ne diyeyim:(

HEVES

Kayıtlı Kullanıcı

bu insanlarda birazcık iman olsaydı böyle düşünmez yada böyle söz sarfetmezlerdi.. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun kardeşlerim

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşlerim bir söz var bilirmisiniz bilmem "ilmi yarım öğrenenler dininden olur tam öğrenenler dünyadan olur" diye yani bunların sadece isimlerinin sonuna dr , prf dr, doç dr ifadeleri eklenmiş anlıyoruzki bilim adına bişey öğrenememişler eğer öğrenseler ilahi güçü germemelerine imkan yok ve bende diyorum onlara hitaben eğer prf olup böyle düşüneceksen kara cahil olayım hak yolunda olayım inşallah allah ıslah etsin bu insanalrı

Zinnire

Kayıtlı Kullanıcı

ya arkadaslar ben duymusumdur ki turkiyede bu tur olaylar oluyor ama hic inanamiyorum cunku turkiye bizlere bakinca daha musluman ulkesi,amaburda tepki o kadar buyuk degil,yani bilmiyorum simdi nasil ama ben universite yillarinda basi kapali oldugumda oylesine soylemislerdi bana ki,rektorun gozune degmesin basortun o kadar yani....
Allah hayirlisi neyse onu nasib etsin insallah ve onlari hidayet etsin insallah.........

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

Amin Kardeşim Bir zamanlar Geldi Başörtülü diye Polis yerlerde sürüdü ben bacımı bir zaman geldi Kardeşim Başörtülü kardeşini savundu diye Nezarethanelerde gayak yedi Bir zamanlar Geldi Başörtülü kızını savunmak için anneler babalar itildi kalkılıdı Ve bir zaman Var ki Bu şimdi ki zaman bacım okuluna Kapalı giremez oldu... Azerbaycanda olmayabilir belki, belki göz yumuyorlardır ama Bizde YOBAZ VE GERİCİ REKTÖRLER DÜŞÜNÜRLER VE İNANÇ YOKSULU SÖZDE AYDINLAR var bunlar yeteri kadar sorun çıkarıyor bize...

Ben Sakal bırakamadım
Bacım Başörtüsünü takamadı
Yalan söylüyorsun Politikacı
Burası Müslüman Ülke Olamadı

Göz önünde Zina ederken Senin oğlun
Sevindin Dedin Afferim ilerici oğlum
Edep haya Dedik Hep arkalara itildik
İçki kumar Zina hırsızlık kapkaç soygun
Gör şimdi ne haldesin, İşte senin sistemin işte sonun

kardelenhercai

Kayıtlı Kullanıcı

AKLIM ALMIYOR. BELLİ BİR YERE GELMİŞ VE BAZI ÜNVANLAR ELDE ETMİŞ İNSALARIN BU KADAR BASİT DÜŞÜNMELERİ ÜZÜCÜ. TOPLUMUN NEDEN BU KADAR KALİTESİZLEŞTİĞİNİ ŞİMDİ DAHA İYİ ANLIYORUM. BUNLARDA KENDİLERİNİ BİLİM ADAMI SAYIYOR. TABİ BİLGİ HIRSIZLARINA MADALYA VERİRSENİZ İŞTE BÖYLE OLUR. ALLAH ISLAH ETSİN İNŞALLAH

feyza85252

Kayıtlı Kullanıcı

bukadar iğrençlik olabilir ya adamlar işi ice çöığırınbdan çıkarttılar kalbinde iman olmadığı belli o kelmı etlmelerinden başörtüsü takan bi r bayanla çıplak gezen bişrini kıya-slıyacak kadra cahiller merak ediyorum madem eğitime önem veriyolar bide özgürlükçülerya ozaman bu sözleri eden insanlar eşlerini ve kızzlarını dedikleri şekilde sokağa salsınlar bakalım okadar geniş olabiliyolarmı bikere dini geç onların lugatındaki ahlaka aykırı bunu bile algılayamıyolariyi üni,versitelere üniforma kaidesi getirilsin kimse o kuralın dışına çıkamasın madem kuralı kabul etmeyende açıkta olsa kapalıda olsa okumasın en azından bunun bi mantığı olur ama başta buna o kişiler tahammül edemezler çünkü mini etekten üzerlerine giydikleri belirli belirsiz bez parçalarından vazgeçemezler işte ozaman özgürlüğü savunurlar kendileri söylerken burası özgür bir ülke diyeeeee Allah kalplrini mühürlemiş ağızlarından çıkanın bile farkında değil bu DR. ve Prof.lar kısacası büyük ,nsanlarrr:mad:

mina16

Kayıtlı Kullanıcı

BU TÜR DÜŞÜNCELERE SAHİP OLANLARIN KALPLERİ KÖRERMİŞ ALLAH HİDAYET VERSİN ACINCAK HALDELER:mad:

tebessumd

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH KORKUSU OLMADAN İLİM SAHİBİ OLMAKTA ŞEREF OLSAYDI EN ŞEREFLİ YARATIK ŞEYTAN OLURDU ...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt