Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

israil'in yaptığı insanlık dışı işkenceler (2 Kullanıcı)

D-e-R-y-A

Kayıtlı Kullanıcı
The Truth
arkadaşlar lütfen izleyin...
ben çok etkilendim...
sonuna kadar izleyin ama lütfen
ayrıca yazıyı küçük olanlara hiç tavsiye etmem

sevban00

Yasaklı Kullanıcı
Selamuin Aleykum Kardeş Bişe Görünmüyoki

erciyes1984

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum muhterem din kardeşim emegine saglık allah razı olsun o israil i Allaha havale edyorum o herşeyi hakkıyla bilen azabın en iyisini bilendir Allahım tüm ummeti muhammedin yardımcısı ol bizim elimizden gelen ancak dua etmektir gerisi herşeyin sahibi ne kalmış hayırlı günler

D-e-R-y-A

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür ederim...
bende ülke olarak bilinçlenirsek onlara daha çok yardım edebiliriz...
mesela ülkemizde sadece zayıflama ilaçlarına verilen parayla tüm afrika doyarmış... insnaların bunu anlaması lazım....
filistin içinse elimizden gelenini en iyisi yapmak boynumuzun borcu...
tv çok beğendiğim biri sanıyorum hilal tv deydi.. bi şey anlattı...
bir adam şu anda hatırlamıyorum bi yere gitmişler. türk olanın koluna bir adam vurmuş, bizim türk te neden vurdun der gibi yüzüne bakmış... o vuran kişi kendini tanıtmış, afrikalıymış...
afrikalı türk olana demiş ki " sen türk sün dimi" demiş.. o da ewet demiş
afrikalı" hakkım size helal değil... biz hep sizi bekledik gelin bizi kurtarın diye... size hakkım helal değil" demiş. tabi bunu kim duysa içine büyük bi dert olur...
bence bir şeyler yapmalıyız... bazı şeylerin farkına ancak biz Türk'ler varabiliyoruz.. insanlar bizden çok şey bekliyorlar....

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ne yazılabilirki?
dünyanın müslüman coğrafyası kızıl renge boyanırken, elimiz kolumuz bağlıymışcasına oturuyoruz...

ne acıdırki (7 yaşındaki kardeşim dahil) herkes bu vahşet durumunun bilincinde iken

hala burger king yiyelim, ateş bizi çağırıyormuş...
wakko ile örtünelim, "ne ile ve neden" olduğunu sorgulamadan...
ve geride kalan boykot ürünlerinden kullanalım..
zaten sadece bizim boykotumuzla ne olacakki......
hazin...
ALLAHA EMANET OLUNUZ

Ayfer Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Dua Edelim

Dua Edelim

Sa Arkadaslar.allahin Ayi Olan Muharrem Ayindayiz.dualarin Kabul Oldugu.yuce Rabbim 10 Yuce Peygamberi Bu Ayda Bulunduklari Zorluktan Kurtardiysa Rahmetiyle Bizleride Kurtaracaktir.samimiyetle Yapilacak Dualara Ihtiyac Var.dualariniz Bol Samimi Ve Icten Olsun.dualarda Bulusmak Uzere.duayla Selamette Kalin.rabbim Yar Ve Yardimcimiz Olsun.

kar tanesi

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. görüntülere fazala bakamadım ALLAH mutlaka zalimerin cezasını vericektir başka bişey diyemiyorum bazıarını görünce çok kötü oldum

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim sonuna kadar seyrettim tüylerim tiken diken oldu RABBİM inşallah o israilin amerikanın hilelerini kendi başlarına çevirir . kahhar ismi hürmetine kahr eyler seninde emeğine sağlık

imported_tatlı_kız

Kayıtlı Kullanıcı
tüylerim diken diken oldu.bunlar oluyor ve biz elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz. allah bunu yapanları ıslah etsin

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm. gerçektende dehşet verici bir olay. Allah böyle yapan kişileri ıslah etsin.

emeğinize sağlık...selametle.....

dindarkız

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim bu sunuyu ben başka bir yerde izlemiş ve inan çok üzülmüştüm bizim elimizden gelen israil'in hidayete gelmesi için dua etmektir allah yardımcımız olsun

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
ya ne yazacağımı bilemiyorum ben daha önce görmüştüm şu boykot ürünlerin listesini yollarmısınız vallahi vicdan azabı çektim bende vakko dan örtü alıyordum bir daha almam hayırlı sabahlar

maftkap

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum din kadeşlerım israilın yaptıgı zulmu kabulleneeeeeeeeeemiyorum ordakı musluman kardeşlerıme ve bende orda onların yanında olmak ıstıyorum seyrettıkce kendımden geçiyorum artık bırılrı dur demenesi gerekıyo bence artik yeter madem muslumanıs artık dur demelıyıs

maftkap

Kayıtlı Kullanıcı
isral ve amerika islah olmaslar allah onların belaısını versın öyle bela versın 100 yıl kendılerıne gelmezzınler hep onlara beddua edıyorum

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm derya kardeşim bunları biliyoruz ama bilmezden geliyoruz şimdi boykot zamanı onları durdurmak bizlerin elinde bunuda boylotla yapacağız eyerki gerçekten vijdanımız varsa boykotla onlara destek olalım caca cola ve ürünlerinden başlayalım

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
daha fazla bakamıycam
ALLAHIM çok kötü..............
kalbim dayanmadı bakmaya
ALLAHIN LANETİ VE GAZABI ONLARIN ÜZERİNE OLSUN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt