Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İsrail askerlerinden Filistinli çocuğa atık su işkencesi (1 Kullanıcı)

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
İsrail askerlerinden Filistinli çocuğa atık su işkencesi

İsrail askerlerinin Filistinli bir çocuğa zorla atık su içirdiği ortaya çıktı.

İsrail askerleri Batı Şeria'nın El-Halil şehrine bağlı Beyt Ummer kasabasının girişinde tutukladıkları Filistinli bir çocuğu önce darp ettiler ardından da zorla atık su içirdiler.

Filistin Enformasyon Merkezi'nin haberine göre Sabri İbrahim İvad (15) adındaki Filistinli çocuk "Filistinli esirlerle dayanışma için yapılan etkinliğe katılmak için giderken kasabanın girişinde işgal askerleri beni durdurdu. Ellerimi arkaya bağlayıp askeri jeepin içine götürdüler ve aracın içinde beni dövdüler. Ardından Filistinli gençler kendilerine taş atarken beni kalkan olarak kullandılar. Tekrar beni araca getiren işgal askerleri atılan taşlarla ilgili olarak bana sorular sordular. Bunlara olumsuz cevap verince hep birden üzerime çullandılar. Her tarafıma tekme tokatla saldırdılar. Ağzımı zorla açtırıp içine çok pis kokan ve atık su olduğunu düşündüğüm bir sıvıyı boşalttılar. Kokusuna dayanamayıp istifra edince de beni dövmeye başladılar." şeklinde konuştu.

Beyt Ummer kasabasını altı gündür kuşatma altında tutan İsrail askerleri, kasabanın giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutmakta, kurdukları askeri barikatlarla kasabanın içinde ve çevresinde vatandaşların hareketlerini engellemektedir.​

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Bu en hafif eziyet kalır diğer zulümlerinin yanında.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt