Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Islamiyet.gen komedi rüzgari (1 Kullanıcı)

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
AYY ANNECİĞİM BAKAMIYACAĞIM...
....... .KIZ NE VAR Kİ ORDA
SAKIN AŞŞAĞA İNME

İNME DEDİM

İNME

LÜTFEN

AMA BEN SANA DEMİŞTİM.

.
.
.
.
resmi kaldırmak mecburiyetindeyim .... affedin sizleri böyle bir resime bakmaya ilettiğim için.... özürdilerim sizlerden.......... bilgi verdiği için -_kaan_ kardeşime allah razı olsun................ben söylediklerini hiç düşünmemiştim

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
gece gece koptum ya hay aşağı inmez olaydım::D

burçin bu da benden sana
kolla kendini benden sölemesi bu kedi bildiklerine benzemez:D

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
düşünceli keditşk :) tşk can kırıkları gülümsettin gece gece

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkürler kardeşim ,gelini erkek sandım ne yapıyorlar diyordum ki kendi kendime ,üzerinde gelinlik olduğunu fark ettim :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkürler :a15:

edam005

Kayıtlı Kullanıcı
Ailece güldürdünüz bizi.. Allah razı olsun..

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
ben aşşağı inmedim ne vardı aşşağıda :D

sonayg

Kayıtlı Kullanıcı
........................................

ya mucib

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun kardeşim

Kaan Erdem

Yönetici
Selamünaleyküm değerli kardeşim;

Belki sizinle karşı karşıya bu konuda ters kutuplarda duracağız lakin hakkı hak için söylemek yada ikaz etmek haktan hakkın rızasına kazanmaya salih niyetle dahada değerli olacaktır.

Güzel ve espirili bir konu paylaşım olarak sunulmuş yalnız ne paylaşırsak paylaşalım fıkra mizah dahi olsa bir mesaj vermeli bunuda karşı taraf tebessüm dahi etse verdiği mesajtan ders almalı.

Şimdi bu konuda yapılan espiriye ait resimde öncelikle hanım ablamızın saçları ve gerdanı ortadır gaflet hali ile verilmiş haram içerikli bu durum hem onun hemde sizin hemde bizlerin ve bu resime bakan binlerce kişinin şerre ortak olmasında resimdeki kişiler sebebiyet sizde vesile ile dahil etmiş oluyor ve cümlemizi bu durumdan paylandırıyorsunuz.

Sonrasıda hanım ablamızın durumu yani görsel olarak yüz ifadesi yüz şekli ve şemali ile dalga geçiliyor sizler yazdığınız cümleler ile zaten bunu netleştiriyorsunuz ama farkında değilsiniz kardeşim.

Mevlanın yarattığı ile alay ediyorsunuz,değerli kardeşim bu durumu kaynak ve delilleri ilede daha açık yazabiliriz ama anlaşılabilir bir izahın yapıldığını ve anlaşılacağını ümid ediyorum.

Hakkınızı helal ediniz bir abiniz olarak konuya katılımımın hayırlara vesile olması açısından gerçekleştirdim.Selametle kalınız kardeşim.

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm değerli kardeşim;

Belki sizinle karşı karşıya bu konuda ters kutuplarda duracağız lakin hakkı hak için söylemek yada ikaz etmek haktan hakkın rızasına kazanmaya salih niyetle dahada değerli olacaktır.

Güzel ve espirili bir konu paylaşım olarak sunulmuş yalnız ne paylaşırsak paylaşalım fıkra mizah dahi olsa bir mesaj vermeli bunuda karşı taraf tebessüm dahi etse verdiği mesajtan ders almalı.

Şimdi bu konuda yapılan espiriye ait resimde öncelikle hanım ablamızın saçları ve gerdanı ortadır gaflet hali ile verilmiş haram içerikli bu durum hem onun hemde sizin hemde bizlerin ve bu resime bakan binlerce kişinin şerre ortak olmasında resimdeki kişiler sebebiyet sizde vesile ile dahil etmiş oluyor ve cümlemizi bu durumdan paylandırıyorsunuz.

Sonrasıda hanım ablamızın durumu yani görsel olarak yüz ifadesi yüz şekli ve şemali ile dalga geçiliyor sizler yazdığınız cümleler ile zaten bunu netleştiriyorsunuz ama farkında değilsiniz kardeşim.

Mevlanın yarattığı ile alay ediyorsunuz,değerli kardeşim bu durumu kaynak ve delilleri ilede daha açık yazabiliriz ama anlaşılabilir bir izahın yapıldığını ve anlaşılacağını ümid ediyorum.

Hakkınızı helal ediniz bir abiniz olarak konuya katılımımın hayırlara vesile olması açısından gerçekleştirdim.Selametle kalınız kardeşim.

çok özürdilerim... hakikaten bunu düşünmemiştim... özüedilerim gerçekten....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt