Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

islamı sonradan kabul edenler (1 Kullanıcı)

musap

Kayıtlı Kullanıcı
yerim gereği islamı sonradan kabul eden bir çok kişi tanırım çok samimi arkadşız bende aslında annen babam müslüman olmlarına rağman bende o kültürle büyümeme rağmen islama hep uzak durdum takı ailemden ayrı düştğümde bu uzaklık iyice belirginleşti artık sorgulamya dini yargılmaya başladım.giderek kör bir kuyunun içine bataklığa gitğimi fark etmeden ilerlerledim ilerledim sonra aniden bu kdar gereksiz şeylerle uğraşıyorum araştırıyorumda neden islamı araştırmıyorum die bi soruyla karşılaştım.ailemın bana öğretikleri var tabıkı ama neden böle olduğunu kımse sölemiyodu sadece yap sevaptır diyorlardı sonrdan öğrendım kı bneım imanım meğer taklidi imanmış tahkıkı iman değil sevgili kardeşler işte bende bu konuya deyinmek istiyorum bu islamdan uzaklamşa gençliğimizin en büyük sorunu hatta gün gelir bizi bile etkiler bu yolu geçmiş biri olarak burda bu konuyla ilgli yazılar yazmak istiyorum yorumlarınız doğruıltutusna hareket edeceğim yorumlarınız beklioyrum

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt