Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ısırgan otlu mücver (1 Kullanıcı)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
ben ısırgan otununun kavurmasını böreğini hiç sevmem. ama çok faydalı bir besin. bazı hastalıklarda özellikle. tarifim şöyle ıspanak, ısırgan otu , kuru soğan, maydonozu yıkayıp doğruyorsunuz ince ince, derin bir kaba alıyorsunuz. malzemeye göre iki yumurta bir çay bardağı kadar un, tuz göz kararı koyuyorsunuz . tavaya yağ koyup karışımı döküyorsunuz yanlız çok kalın olmasın içi pişmez. iki santim kadar olabilir. spatulayla bakıyorsunuz altı pişince çevirip diğer tarafını çeviriyorsunuz . servis tabağına alıp isteğe bağlı olarak yoğurtla servis yapıyorsunuz. hatta benim gibi mutfakta dayanamayıp atıştırıyorsunuz.:)) ısırgan otunu yiyemeyenler için veya farklı bir lezzet arayanlar için ayrıca misafirlere de ikram olabilir. ben gittiğim bir yerde öğrenmiştim.

sudelet

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim ısırganotunu nasıl temizliyip yıkıyosun ellerime dikenleri batıyo bari temizleme yönteminide verde doğrarken elimize batmasın:K

bugi

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim ısırganotunu nasıl temizliyip yıkıyosun ellerime dikenleri batıyo bari temizleme yönteminide verde doğrarken elimize batmasın

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim ısırganotunu nasıl temizliyip yıkıyosun ellerime dikenleri batıyo bari temizleme yönteminide verde doğrarken elimize batmasın:K

ben de onları ısırırım arkadaşım.:K
bazen eldiven takıyorum bazen de dalıyorum eldivensiz ısırgan otuda bana dalıyo tabi. ha burada aydında ısırgan otuna dalgan derler.

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
ben de ısırgan oltu çorbayı severim.
ısırgan otu yaprakları
et suyu
3-4 patates
kuru soğan
piştikten içine yarı kesilmiş pişirilmiş yumurta, kaymak konur

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
نعىمة;600558' Alıntı:
ben de ısırgan oltu çorbayı severim.
ısırgan otu yaprakları
et suyu
3-4 patates
kuru soğan
piştikten içine yarı kesilmiş pişirilmiş yumurta, kaymak konur
detaylı tarif verirseniz denemek isterim.

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
bende köyde annemle yapmiştim yaprakların orta kismi yakmio ordan tutun yada en kolayı eldiven takın selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt