Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Işikli Mağaralar (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM UMARIM BEĞİMİRSİNİZ ALLAHA EMANET OLUN

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. Ben Böyle Bir Yeri Hic Gezmedim Görmedim Insan Orada Olsa Nekadar Güzel Değilmi Inşallah Bir Gün Nasip Olur Allaha Emanet Olun Kardeşlerim

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
S.a çok Güzeller Cevdet Abi Rabbime Emanet Olun Rabbim şifalar Versin Acilarinizi Dindirsin Dua Ile Rabbime Emanet Olun

smmmtuba

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun Aleyküm Cevdet Abi, Allah razı olsun gözüm gönlüm açıldı. Özellikle o kayada fotoğraf çektirenleri görünce içim kıpır kıpır oldu :) Hayatıma tehlikesiz heyecanlar katmam lazım geldiğini düşündüm..Sağolasın..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun Aleyküm Cevdet Abi, Allah razı olsun gözüm gönlüm açıldı. Özellikle o kayada fotoğraf çektirenleri görünce içim kıpır kıpır oldu :) Hayatıma tehlikesiz heyecanlar katmam lazım geldiğini düşündüm..Sağolasın..

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN YALNIZ ŞURAYI ANLAMADIN HAYATIMA TEHLİKESİZ HEYECANLAR BÖLÜMÜNÜ NEDEMEK İSTEDİN BİR DURUMMU VAR YOK SA ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM

smmmtuba

Kayıtlı Kullanıcı
Sorun orda zaten bir durum yok, arada doğanın kucağına bırakmak lazım. O kayanın ordaki varlığı çok şey anlatır aslında insana..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Sorun orda zaten bir durum yok, arada doğanın kucağına bırakmak lazım. O kayanın ordaki varlığı çok şey anlatır aslında insana..

S.A. KARDEŞİM ŞİMDİ ANLADIN DAHA BİZİM GÖRMEDİĞİMİZ NE CEVHERLER VARDIR ALLAH BİLİR DEMİ RABBİME EMANET OL KARDEŞİM B)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykumcevdet abi
emegine gönlüne saglık hepsi mükemmel bizimle paylaştığın için :T
rabbimize emanetsin inşallahB)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
S.a. Ben Böyle Bir Yeri Hic Gezmedim Görmedim Insan Orada Olsa Nekadar Güzel Değilmi Inşallah Bir Gün Nasip Olur Allaha Emanet Olun Kardeşlerim

Ve aleyküm Selam Cevdet Abi. Allah razı olsun, emeğinize sağlık. Resimler çok güzeldi..Paylaştığınız için teşekkürler. Rabbimiz c.c nasip eyler inşallah böyle bir mekanı görmenizi.. Siz de Allah'a emanet olun..Selam ve dua ile..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm Selam Cevdet Abi. Allah razı olsun, emeğinize sağlık. Resimler çok güzeldi..Paylaştığınız için teşekkürler. Rabbimiz c.c nasip eyler inşallah böyle bir mekanı görmenizi.. Siz de Allah'a emanet olun..Selam ve dua ile..

selamün aleyküm kardeşim allah senden razı olsun beğendiğine cok sevindim inşallah allah herkese nasip eder rabbime emanetsiniz

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamün aleyküm kardeşim allah senden razı olsun beğendiğine cok sevindim inşallah allah herkese nasip eder rabbime emanetsiniz

Amin inşallah abi..Allah c.c razı olsun..Maden mühendisliğinde okuyan kardeşlerimizi hatırlattı resimler :). Biraz kasvetli geldi o yüzden ama yine de görülmeye değerdir.. Duanıza amin, ecmain inşallah abi..Selametle kalın.​

ALİZA

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçekten çok Güzelmiş.
Her Biri Garip Bi Huzur Verdi Bana

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı
Maşlh. Abim Görmeyeli Ne Güzel Işler Yapmişin Sen
Resimler çok Güzel Emeğine Sağlik :)

iiisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kardeşim emeğine sağlık çok güzel resimler bulmuşsun.allaha emante ol.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt