Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

iş sorunu (1 Kullanıcı)

ercan-

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar benim bir sorunum var yardımcı olacak arkadaşların ilgisini bekliyorum..ben 3 yıldır çalıştığım işyerinden ayrıldım ayrılma sebeblerim maaşımı tam olarak alamamam ve sigortamın yarım yatması iş yerinden çıkalı yaklaşık 18 gün oluyor kendim çıktım.alacaklarım iş yerinden yaklaşık 3000 tl kadar bu alağımın iş veren tarafından teminat altına alınmasını istiyorum çek senet ne olursa resmi bir belge...ama iş veren bunu vemicem demiyor ama vermedide bu zamana kadar.iş buldum ama işten çıkış belgem yok olduğu için giremiyorum.çıkmış olduğum iş yerinden alacağımın teminat altına alınmadığı içinde işten çıkış belgesini imza atmadım nasıl çıkacağımı bilmiyorum açıkcası bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bekliyorum

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
selamun aleykum oncelıkle aramıza hoş geldın hayırlı olsun ...

gelelım iş sorununa ben bır iş verenım. ve dıyorum kı senın eskı iş verenın yanına gıt bır sağ olmak uzere ıkıncısıde sol olmak uzere ıkı muhur at suratına ve alacayımı temınat altına al de .... bu tabı işin şakasi:DD: vallah ben boyle bırşeyle hıc karşılaşmadıyım ıcın bılemıyecem ama dua et allaha dua et ıllakı bı çıkış kapısı aralar sana allah yardımcın olsun...

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeş sen bu soruyu mevzuat bilğisi sahibine sor?daha iyi olur inşallah.yani ssk'cılar,işveren hukukçuları.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt