Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Irandan Süper Fotoğraflar (1 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm güzel kardeşim..
Orada 2 yıl okumuştum ama itiraf edeyim, bu resimlerdeki güzel yerleri henüz yeni görüyorum:)... Maşallah çok güzel karelerdi.. Tahran ve Tebriz'i biliyorum, tarihi bakımdan büyük öneme haiz birçok eser var buralarda.. Biraz daha resmi havaları var bu şehirlerin.. Resimdeki bu güzel yerleri ilk kez gördüm ben de..Emeğinize sağlık.. Rabbimize emanetsiniz..Selam ve baki dua ile inşallah..

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Gü<el Bir Paylaşim Allah Razi Olsun

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm güzel kardeşim..
Orada 2 yıl okumuştum ama itiraf edeyim, bu resimlerdeki güzel yerleri henüz yeni görüyorum:)... Maşallah çok güzel karelerdi.. Tahran ve Tebriz'i biliyorum, tarihi bakımdan büyük öneme haiz birçok eser var buralarda.. Biraz daha resmi havaları var bu şehirlerin.. Resimdeki bu güzel yerleri ilk kez gördüm ben de..Emeğinize sağlık.. Rabbimize emanetsiniz..Selam ve baki dua ile inşallah..

ALİYE ABLAM İRANDA İKİ SENE NE OKUDUNUZ ACABA Bİ MAHSURU YOKSA SÖLERMİSİNİZ

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm Hafızkız kardeşim. emeğine sağlık.
çok güzel yerlermiş hakikaten.
ALLAHa emanet olunuz...
selam ve dua ile...

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
gercekten harıka yerler cok beğendım
emeğıne sağlık kardeşım
selam ve dua ıle

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm çok güzel yerler ben iran sınırında oturuyorum 15 dakikalık bir mesafemiz var ama görmek nasip olmadı eşim çok sık gidiyor anlatıyor bende dinlemekle yetiniyorum İNŞALLAH hayırlısıyla bende gidip görürüm orda akrabalarımızda var iranlı gelinlerimiz var ALLAH CC hepimize hayırlısıyla görmeyi nasip etsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt