Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Irak ve Afganistan’da doğan “Hilkat Garibesi” bebekler (1 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan FiSeBiLiLLaH
  • Başlangıç tarihi
F

FiSeBiLiLLaH

Amerikalı Üniversite Öğretim Üyesi Dr. Mireki, Amerikalı askerlerin Afganistan’da kullandığı zayıflatılmış uranyum içerikli silah ve mühimmatın bu ülkede “Hilkat Garibesi” bebeklerin doğumuna sebep olduğunu vurguladı

11354.jpg

“Hilkat Garibesi” bebekler, Amerika ve müttefiklerinin Irak ve Afganistan gibi ülkelere saldırısı sonucu ortaya çıkan yeni bir facia...

Amerikalı Üniversite Öğretim Üyesi Dr. Mireki, Amerikalı askerlerin Afganistan’da kullandığı zayıflatılmış uranyum içerikli silah ve mühimmatın bu ülkede “Hilkat Garibesi” bebeklerin doğumuna sebep olduğunu söyleyerek, bunun dünyanın geleceğini öldürme anlamına geldiğini söyledi.

ABD'li Üniversite Öğretim Üyesi Dr. Mireki, bunun görmezden gelinemeyeceğini ve mutlaka sorumluların yargılanması gerektiğini vurguladı.

Hilkat Garibesi bebekler, aslında Amerika ve müttefiklerinin saldırdıkları ülkelerde zayıflatılmış uranyum içerikli silah ve mühimmat kullanmaları sonucu doğan ve şaşılacak derecede anormal vücut yapıları itibarı ile bu şekilde adlandırılan bebeklerdir.

Konuyu ifşa eden Dr. Mireki’ye konuşan bir Afgan vatandaş, keşke bizi bir kez öldürselerdi, bu pek önemli değildi, ama onlar bizim bir kaç gelecek kuşağımızı da yok ediyor, şeklinde konuştu.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt