Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Internetten Ahirete Davetiye (1 Kullanıcı)

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
New York sokaklarının karla kaplandığı soğuk kış günlerinin birinde, ikisi de Amerika'nın değişik bölgelerinde iş gezilerinde olan karı-koca, Florida da buluşup, yaz sıcaklarının yaşandığı bu bölgede birkaç gün geçirip dinlenmeye karar verirler. Florida'ya karısından önce giden koca, ertesi gün için eşine de yer ayırttıktan sonra, ona bir e-mail gönderir. Fakat mesaj, adresi bir harf yanlış yazdığı için karısına değil de, bir gün önce ölen yaşlı bir papazın karısına gider. Papazın en az kendisi kadar yaşlı karısı, bilgisayar ekranındaki mesajı okuyunca korkunç bir çığlık atarak yere düşer. Kocasının ölümünden dolayı zaten çok üzgün olan kadının bu çığlığı üzerine ev halkı odaya dolar ve hemen herkes, yerde yatan kadına yardım için koşuşturmaya başlar. Kadıncağız bir süre sonra kendine gelir ve ne olduğunu soranlara korku içinde bilgisayarı gösterir. Hâne halkı bilgisayara baktıklarında ekranda şöyle bir mesajla karşılaşırlar: "Sevgili karıcığım! Buraya ulaşır ulaşmaz, öncelikle yarın senin gelişinle ilgili bütün işlemleri tamamladım. Sonra da bana ayrılan yerime yerleştim. Burası gerçekten de dedikleri gibi çok çok sıcak... Seni özlemle bekliyorum. Kocan..."

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Papazin Karisi Için Kötü Bir Tesadüf Olmuş

MEHBUL

Kayıtlı Kullanıcı
etkileyici bir olay bir gün bizede denk gelmesin böyle yanlış bir mesaj. korkutucu bir mesaj

barbaros58

Kayıtlı Kullanıcı
papazın karısı olmaz ama tam yerinde benzetme selamlar

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkürler çok ilginç bir olay gerçekten kadın şok geçirmiş korkudan Allaha emanet ol selam ve dua ile ....

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Komik Bir Yazi Güzeldi.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt