Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

internet oyunlarına DİKKAT!!! (1 Kullanıcı)

tayfun_islam

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamü Aleyküm Değerli Kardeşlerim;
arkadaşlar benim dikkatinizi çekmek istediğim konular internetde islamcıyım diye dolaşan ama esas amaçları din düşmanları şarlatanlardır.geçenlerde bir duanın türkçe mealini aramak için google dan arama yapıp islami site diye bir siteye girdim oradan başka linklerle başka sitelere bakmaya başladım. edip yüksel diye bir şarlatanın islam yazılarını okumaya başladım ilk önce hiç anlamadım şarlatan olduğu gayet güzel bir şekilde anlatım tarzı vardı. ama sonra bir baktım namazın çıplak kılanabileceği(haşa) Peygamberimiz Muhammed S.A.V in Kuran-ı Kerime Ayetleri Kendi Eklediği (haşa) gibi adamın beynini yıkamaya başladı.ve bunun gibi bazı saçmalıkları sıralamaya başladı. ve bu şarlatanı araştırdığımda Peygamberimize S.A.V düşman olduğunu öğrendim. yani arkadaşlar lütfen böyle şeylere dikkat edelim ilk önce gözünüzü boyamak için bir kaç ayet yazıp sonra gerçek emellerini gerçekleştirmeye çalışıyor. bizim milletimizin bazıları saf düşünceli olduğu için bu şarlatanların tuzağına düşebilir. arkadaşlar eğer sizinde edip yüksel gibi islamcı gözünüp islam düşmanı olan bildikleriniz varsa bu forma yazın ki bu şarlatanların Şerrinden ALLAH C.C izniyle korunalım. ALLAH C.C a emanet olun ALLAH C.C bizi Bu şarlatanların şerrinden korusun.

minoug

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı Olsun güzel kardeşim haklısınız şeytan insana neler yaptırmazki önemlisi bizim ona kanmamamız.
Onları Allah(C.C)havale ediyoruz başka elimizden bişey gelmez çünki ne kadar isimlerini tespit etsekte onlar sürekli isim değiştirirler ŞEYTAN her kötülüğü becerir Dinimize yeni ilgi duyan kardeşlerimizi saptırmak kafa karıştırmak ve iğrendirmek için elinden geleni yapacaktır. Ama yine de tabii ki tedbirimizi almalıyız.
Yinede sağol Allah(C.C)cümlemizden razı Olsun ve hepimize Rahmet Eylesin. AMİN!

tayfun_islam

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH C.C Hepimizden Razı Olsun Kardeşim Sende ALLAH a Emanet Ol

huzur8

Kayıtlı Kullanıcı
Uyarın için teşekkür ederim...
Bende öyle sitelerle karşılaşıyorum
Önce çok güzel bilgiler veriyor sonra inceledikçe saçmaladıklarını görüyorum.
hemen kapatıyorum.
Çok dikkatlil olmak lazım.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt