Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İNSANLARIN EN HAYIRLISI İNSANLARA FAYDALI OLANDIR (1 Kullanıcı)

mehmetyz

Kayıtlı Kullanıcı
İnsanları gücendirecek şekilde yaşamamalıyız.birbirimize tam dayanmalıyız.hanımlar hanımlara,erkekler erkeklere.birlik sayesinde Allah bize acır müslüman benim Allahımın kuludur onun emrini yerine getiriyor diye onları sever ve sayarsak Allahta bizi sever. hadisi şerifte...Benim ugrumda benim rızam için birbirlerini sevenleri benimde sevmem vacip oldu...rabbim o ahlakı hepimize fazl u keremiyle nasip eylesin.AMİN. davası islam olanlar benim kardeşim bende onların kardeşiyim.birbirimizi sevelim insanın maruz kaldıgı her kusura bakmaması lazım.kusuru begenmemelidir.kusuru yapanı degil. ona acımak lazım sabır nerede kaldı böyle bir kimse hakkında bu benim Allahımın kulu peygamberimizin ümmetidir. diye düşünecegiz..

sehidearzu

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İNSANLARIN EN HAYIRLISI İNSANLARA FAYDALI OLANDIR

Benim ugrumda benim rızam için birbirlerini sevenleri benimde sevmem vacip oldu...
bu söz üzerine başka bişey diyemem.gayet net ve acık sevginin sevmenin yeri ve önemi...
Allah razı olsun kardeşim...B)

Tugbis

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İNSANLARIN EN HAYIRLISI İNSANLARA FAYDALI OLANDIR

PAYLASIM ICIN TESEKKURLER. HAYIRLI GECELER

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt