Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Insanın tarifi (1 Kullanıcı)

şafakvakti

Kayıtlı Kullanıcı
1_insan aklı ile melekleşen nefsi ile iblisleşen bir acibtir insan

2_insan kendi kıymetini bilmeyen cehli ile dünyalara sığmayan bir mağrurdur insan

3_insan hayvanı natıkın mantıki tarifinden bir türlü yakasını kurtaramayan asırların zavallısıdır insan

4_insan bütün aciz ve zafiyetine rağmen kudrete kafa tutan taşkın bir şaşkındır insan

5_insan maziye bağlı hale aldanmış istikbali gözler bir muhtaçtır insan

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
_insan aklı ile melekleşen nefsi ile iblisleşen bir acibtir insan

.cok dogru mehmet abi emegine saglık.ALLAH razı olsun..selametle...

şafakvakti

Kayıtlı Kullanıcı
_insan aklı ile melekleşen nefsi ile iblisleşen bir acibtir insan

.cok dogru mehmet abi emegine saglık.ALLAH razı olsun..selametle...

sevda bu hafta sizin oralarda idik ılıca dadaşkent vesair dolaştık.Bilirmisin şifa hastanesi var az geride oraya gittm Anlayacağın senin memlekete senden çok gidiyorum hadi hayırlısı

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
sevda bu hafta sizin oralarda idik ılıca dadaşkent vesair dolaştık.Bilirmisin şifa hastanesi var az geride oraya gittm Anlayacağın senin memlekete senden çok gidiyorum hadi hayırlısı

:a09:evet yaa benden cok gidiyon memleketime:)bilirim şifa hastanesini zaten erzurumun girişidir oralar.bende bir ay oldu gideli.hizmet içim gittin heralde MAŞALLAH SUBHANELLAH RABBİM yolunuzu daima acık etsin.yarın sınav var, başarılar diliyorum..

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
s.a mehmet hoca sınavın nasıl gecti?ben sayısalda cok güzel attım:)buarada hayır çarşısı kermesi cok güzel bir hizmet her ne kadar gidemeyecek olsamda:A RABBİM vesile olanlardan razı olsun.selametle kal görüşmek üzere..

şafakvakti

Kayıtlı Kullanıcı
:a09:evet yaa benden cok gidiyon memleketime:)bilirim şifa hastanesini zaten erzurumun girişidir oralar.bende bir ay oldu gideli.hizmet içim gittin heralde MAŞALLAH SUBHANELLAH RABBİM yolunuzu daima acık etsin.yarın sınav var, başarılar diliyorum..

vallahi sınav hakkında yorum yapmak istemiyorum ancak şunu söyleyeyim şimdiye kadarki en kötü sınavdı.Zaten öğleden sonra sınava dahi girmedim.Neyse iyi olur inşaallah sen ne yapıyorsun ben az önce kermese gittim yarın orada görevliyim gidip görmeni isterdim gerçi bir hafta devam edecek

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
vallahi sınav hakkında yorum yapmak istemiyorum ancak şunu söyleyeyim şimdiye kadarki en kötü sınavdı.Zaten öğleden sonra sınava dahi girmedim.Neyse iyi olur inşaallah sen ne yapıyorsun ben az önce kermese gittim yarın orada görevliyim gidip görmeni isterdim gerçi bir hafta devam edecek

bugun ögle arası yarım saatligine gittim akşam iş cıkısıda gittim vallahi hayran kaldım imrendimde keşke bende görev alabilseydim dedim içimden.yaa helal olsun size allah sizi bu hizmette muvaffak eylesin banada hizmet etmeyi nasib eylesin mehmet hoca.yarın ögle yemegine patrondan izin alırsam kacacam gelirim inşallah gelemezsem akşam iş cıkısı ugrarım görüşürüz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt