Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İNSAN OLMA ÖLÇÜLERİMİZ .... (1 Kullanıcı)

ozlemkoca

Kayıtlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR S.A

BEN ÇEVRECİ BİRİ OLARAK YERE BİR PARÇA DAHİ ÇÖP ATAMIYORUM BİLİYOR MUSUNUZ...VE DİYORUM Kİ YERE ÇÖP ATMAMAMK İNSA OLMA ÖLÇÜLERİNDEN SADECE BİRİSİDİR FAKAT ÇOOK ÖNEMLİDİR...
HADİ SİZLERDE İNSAN OLMA ÖLÇÜLERİNİZİ EKLEYİN BU SATIRLARA.....BAKALIM NELER ÇIKACAK...
VE DİLERİM HERKESİ DÜŞÜNMEYE DAVET EDERİZ...

KALIN SAĞLICAKLA...B)B)

ATA_11

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İNSAN OLMA ÖLÇÜLERİMİZ ....

ve as kardeşim.benimde inanın çok dikkat ettiğim konu asla konuşurken ses tonumu yükseltmem.yani kızgın olsamda öyledir.bana bazen takılırlar nasıl böyle sakin ve rahat konuşursun diye.ama ben böyleyim.selametle...

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

BEN KI$IN SOBALARDA YAKILAN NAYLON PARCALARINA PLASTIKLERE VE NE OLDUGUNU BILMEDIGIMIZ MALZEMELERE SIRF BIRAZ DAHA ISINABILMEK ICIN YAKTIGIMIZA INANAMIYORM!!!!!:eek:KANSERIN HADDI HESABI YOK BIZIM KASABADA HEPTE AKCIGER KANSERI.AMA BU KONUDA KIMSENIN BILGISI YOK.AYRICA KÜRESEL ISINMAYIDA TETIKLIYOR.

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

BIRDE CENAZE OLDDUGUNDA HERKES BA$INSAGOLSUN EEEEE NASIL ÖLDÜ? DIYE SORDUKLARINDA CILEDEN CIKIYORUM.YA NASIL ÖLDÜSE ÖLDÜ.ALLAH NASIL YAZMI$SA NASIL UYGUN GÖRÜLDÜYSE ÖYLE ÖLDÜ.VAKTINDE ARASINDA HUSUMET GECMI$SE BAK GÖRDÜNMÜ 9 YORGAN PARCALADI BANA BÖYLEYKEN BÖYLE YAPTI ALLAH´TA ONA GÖSTERDI DIYE ÖC ALANLAR ÖC CIKARANLAR VAR.BILMEZLERKI HASTALIKTA ÖLÜM $EKLIDE BIR KEFARETTIR.O KI$I ÖYLE ÖLMEKLE BÜTÜN GÜNAHLARINI AFFETTIRMI$TIR!!!RABBIM CAHILIN YANINDAN ALIKOY YARABBIMB)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt