Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İnşallah aradıgım huzuru burda bulurum! (1 Kullanıcı)

nazendem

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum;baslıktada yazdıgım gıbı ınsallah aradıgım huzuru burda bulurum yardımlarınıza cok ıhtıyacım var,boyle gıderse sonum kotu olacak bılıyorum ....kısaca kendımden bahsedeyım;
ısmım fatma 33 yasındayım 3 senelık evlıyım,uzun zamandır örtünme arzusundayım fakat bır turlu nasıp olmadı:(
calısmak zorundayım bu sebepten örtünemıyorum cunkı ıs bulamıyorum gecelerce aglıyarak haykırarak yalvarıyorum allahım ne olur bı yol goster dıye......dısarıya cıkmaktan nefret edıyorum cunkı basım acık bı sekılde dolasmak bana ar gelıyo bu gunahtan ne zaman kurtulucam bılemıyorum rabbım yardım etsın ...etrafımdakı herkes ve tum arkadaslarım acık ve baska alemdeler....kendıme yenı arkadaslıklar bulmak ıstyorum namazını kılan,ortusunu orten dını vecıbelerını yerıne getren ınsanlarla arkadaslık etmek ıstyorum dını sohbetlere katılmak ve bayan arkadaslarla bır araya geldıgımde dedıkodu ve modadan konusmak yerıne ıbadet etmek ve faydalı ısler yapmak ıstyorum.....yardım kuruluslarında gonullu calısmak ıstyorum ..kısacası dınımı elımden geldıgı kadar yasamak ıstyorum rabbım bana tez zamanda bunları yasamayı nasıp etsın ınsallah....bu arada ıstanbu anadolu yakasında oturuyorum.....

nazendem

Kayıtlı Kullanıcı
20 kısı okumus ama bır kısı bıle cevap yazmamıs dogrusu uzuldum.... :( yınede allah razı olsun sagolun....

sakirozhan

Kayıtlı Kullanıcı
umarım en kısa sürede aradığın gibi bir iş bulabilirsin.kapalı bayan çalıştıran bir çok iş yeri var ama türkiye de iş bulmak çok zor.islami gazetelerin ilan sayfalarına bakarsan daha sağlıklı olur sanırım.
Allah(c.c) en hayırlısını nasip etsin inşaallah.

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum ve rahmetullah Fatima abla :)
Oncelikle hosgeldin, ben de 15 yasindayim:) seni cok iyi anliyorum, bu da senin Sinavin ne yapabiliriz? Ama hizla yaklasan olum gel éden gelmeden bu isteklerini, haykirislarini hayata gecirmelisin..
Isin senin icin Allah'in rizasindan onemli degil !
Hicbiseyden onemli degil !
Isini birakirsan ne olur, bir dusun!
En fazla gecim darligi cekersin, hadi biraz abartalim. Ac kalirsin..
Bu dévirde yalnizca Rabbin icin bir zamanlar Allah Resulu ve sahabisinin Cektigi eziyetin zerresini tadip o olumsuz dunyada Sabrin icin mukafatlandirilacaksin..
Lütfen DÜNYAYI ahiretine tercih etme :)
İmanını bedenine ortuyle bürü!
Sana moda, dost , es , is ve ana baba bile lazım değil Allah'ın rızasında ..

Allah rızası için, bu yola girersen, arkadasta buldurur Allah..
Ne demisleer :) arayan belasini da bulur Mevlasinida..
Sen Mevlayı seçki imanın sonsuz olsun..
Bende kabul buyuyorsa bu yolu sectim Ramazan'ın ilk gunü kapandım..
Seninde güzel haberlerini bekliyorum güzel ablam :)

Allaha emanetsin..
Hepimizin oldugu gibi.. :)

Esselamu aleykum..

nazendem

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum ve rahmetullah Fatima abla :)
Oncelikle hosgeldin, ben de 15 yasindayim:) seni cok iyi anliyorum, bu da senin Sinavin ne yapabiliriz? Ama hizla yaklasan olum gel éden gelmeden bu isteklerini, haykirislarini hayata gecirmelisin..
Isin senin icin Allah'in rizasindan onemli degil !
Hicbiseyden onemli degil !
Isini birakirsan ne olur, bir dusun!
En fazla gecim darligi cekersin, hadi biraz abartalim. Ac kalirsin..
Bu dévirde yalnizca Rabbin icin bir zamanlar Allah Resulu ve sahabisinin Cektigi eziyetin zerresini tadip o olumsuz dunyada Sabrin icin mukafatlandirilacaksin..
Lütfen DÜNYAYI ahiretine tercih etme :)
İmanını bedenine ortuyle bürü!
Sana moda, dost , es , is ve ana baba bile lazım değil Allah'ın rızasında ..

Allah rızası için, bu yola girersen, arkadasta buldurur Allah..
Ne demisleer :) arayan belasini da bulur Mevlasinida..
Sen Mevlayı seçki imanın sonsuz olsun..
Bende kabul buyuyorsa bu yolu sectim Ramazan'ın ilk gunü kapandım..
Seninde güzel haberlerini bekliyorum güzel ablam :)

Allaha emanetsin..
Hepimizin oldugu gibi.. :)

Esselamu aleykum..
canım kardesım kesınlıkle haklısın bnm sorunum su aslında esımde ıssız bnde ıssız kalırsam ne yapar nasıl yasarzız....tabıkı allahın emrınden daha onemlı degıl bunlar ama nefıs ıste....allah yardımcımız olsun ....

nazendem

Kayıtlı Kullanıcı
umarım en kısa sürede aradığın gibi bir iş bulabilirsin.kapalı bayan çalıştıran bir çok iş yeri var ama türkiye de iş bulmak çok zor.islami gazetelerin ilan sayfalarına bakarsan daha sağlıklı olur sanırım.
Allah(c.c) en hayırlısını nasip etsin inşaallah.
allah razı olsun; bugun baktım ıslamı gazetelerın ılanları bı kac yer var yarın arıyıcam ınsallah bı ıs bulurum vesıle oldugunuz ıcın allah razı olsun

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
ALLAH c.c. Yardımcın olsun kardeşim.
İnşaALLAH kısa zamanda hayırlı niyetlerine kavuşursun.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum SElam Kardeşim
İnşaallah Rabbim Yar ve Yardımcınız olsun,gönlünüzün hayırlı muradını tez zamanda yaşamayınasibetsin inşaallah.
Selam ve Dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt