Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İNSAFSIZLARRRR...... (1 Kullanıcı)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İNSAFSIZLARRRR......

S.A. YA İNANAMIYORUM FORUM KONUSUNU OKUYUNCA "EYVAH! YİNE NE OLDU ACABA" DEDİM VE KORKTUM, AÇIPTA BU MANZARAYI GÖRÜNCE "ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN" DEDİM.. :D:D:D:D

GERÇİ KEDİ İÇİN ÜZÜLMEDİM DEĞİL, "AYAKKABI KILIĞINDA KOKU BOMBASI" FENA YAPMIŞ YAVRUCAĞI:D:D

SÜPER YA GÜLDÜRDÜN BENİ KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN.:) SENİNDE YÜZÜNDE GÜLÜCÜKLER EKSİK OLMASIN.. SAYGILARIMLA.. B)B)

Kaan Erdem

Yönetici

A.S ''GERÇİ KEDİ İÇİN ÜZÜLMEDİM DEĞİL, "AYAKKABI KILIĞINDA KOKU BOMBASI" FENA YAPMIŞ YAVRUCAĞI:D:D'':D:D:D:D:D:D:D:D:D

desertrose yazdı:
S.A. YA İNANAMIYORUM FORUM KONUSUNU OKUYUNCA "EYVAH! YİNE NE OLDU ACABA" DEDİM VE KORKTUM, AÇIPTA BU MANZARAYI GÖRÜNCE "ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN" DEDİM.. :D:D:D:D

GERÇİ KEDİ İÇİN ÜZÜLMEDİM DEĞİL, "AYAKKABI KILIĞINDA KOKU BOMBASI" FENA YAPMIŞ YAVRUCAĞI:D:D

SÜPER YA GÜLDÜRDÜN BENİ KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN.:) SENİNDE YÜZÜNDE GÜLÜCÜKLER EKSİK OLMASIN.. SAYGILARIMLA.. B)B)

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. teşekkürler paylaşım için:) hakkaten insafsızlık:):)

ayse karatas

Kayıtlı Kullanıcı

kaan kardeş helal olsun bu kadar olur ha.dedim acaba nasıl bir resimle karşılaşacağım hangi mahsum çocuk talihsiz kurşuna hedef oldu diye düşündüm başlığı görünce.ama sayfa açılıp resmi görünce güldüm.nereden aklına geliyor böyle muziplik yapmak.yoksa bu kedi ile ayakkabılar senin mi?:) :) :) :) :) şaka

Kaan Erdem

Yönetici

:eek::eek::eek::p:p:D:D:D YOK YOK BENİM DEĞİL...SİZ BENİM NASIL BİR TEMİZLİK DELİSİ OLDUĞUMU GÖRSENİZ O ZAMAN ÇOK GÜLERSİNİZ.....ALLAH CC RAZI OLSUN...SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN...........

ayse karatas yazdı:
kaan kardeş helal olsun bu kadar olur ha.dedim acaba nasıl bir resimle karşılaşacağım hangi mahsum çocuk talihsiz kurşuna hedef oldu diye düşündüm başlığı görünce.ama sayfa açılıp resmi görünce güldüm.nereden aklına geliyor böyle muziplik yapmak.yoksa bu kedi ile ayakkabılar senin mi?:) :) :) :) :) şaka

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı

paylasimin için ALLAH senden razi olsun kardesim selamunaleykum selam ve dua ile kalin insallah amin..:D:D:D:D:D

Kalb-i selim

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun Aleykum
Bende forum başlığı İNSAFSİZLARRR... Olduğunu görünce Filisitinden veya Iraktan bekliyordum. Anaa bide baktımki ne göreyim:D... Kedi.. :D:):D
Allah razı olsun paylaşımın için KAAN ERDEM kARDEŞİM..

Vesselam.. B)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun değişik enteresan Vakaları bilmiyorum ki nereden buluyorsun kardeşim çok farklı bir bakış açısı yakalıyorsun Ama diğer yumurtalar gibi buda güzeldi ama içini dÖKENLER DAHA ÇOK HOŞUMA GİTMİŞTİ ALLAH RAZI OLSUN SELAMETLE .s.a.

Kaan Erdem

Yönetici

A.S ALLAH CC RAZI OLSUN..SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN...

huzunlu_gurbet yazdı:
paylasimin için ALLAH senden razi olsun kardesim selamunaleykum selam ve dua ile kalin insallah amin..:D:D:D:D:D

Kaan Erdem

Yönetici

A.S :D:D:D:DALLAH CC RAZI OLSUN..SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN...

Toron yazdı:
Selamun Aleykum
Bende forum başlığı İNSAFSİZLARRR... Olduğunu görünce Filisitinden veya Iraktan bekliyordum. Anaa bide baktımki ne göreyim:D... Kedi.. :D:):D
Allah razı olsun paylaşımın için KAAN ERDEM kARDEŞİM..

Vesselam.. B)

Kaan Erdem

Yönetici

A.S ALLAH CC RAZI OLSUN..SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN...:D:D:D:D:D:D:D:D:D

aska mecnun yazdı:
Allah razı olsun değişik enteresan Vakaları bilmiyorum ki nereden buluyorsun kardeşim çok farklı bir bakış açısı yakalıyorsun Ama diğer yumurtalar gibi buda güzeldi ama içini dÖKENLER DAHA ÇOK HOŞUMA GİTMİŞTİ ALLAH RAZI OLSUN SELAMETLE .s.a.

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
:a24::a24::a16::a37:

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
ya bi an korktum acaba kim katledildi kim islama ne hakaret etti istemeye istemeye açtım forumu
malum forumlarınız çok güzel bakmamak da olmaz
neyseki kötü değilmiş şükür ALLAHA
eline sağlık çok hoştu
selametle....

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım Yarabbım.cok guldum.
ılahi kedicik.bastan anlamadın mı kokuyu.ne dıye kafanı daha cok ıcerı sokuyosun.ne gelırse başa meraktan gelırmıs:)
ellerınıze saglık cok guzeldı.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt