Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İnancın Gücü (1 Kullanıcı)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Bir gün bir adam rüya görmüş, rüyasında tanrı ile yan yana sahil boyu kumsalda yürüyormuş.Bunlar yürürlerken karşıda gökyüzünde adamın hayatından kesitler film şeridi gibi kendisine gösteriliyormuş.Zaman zaman kumsalda tanrıyla yürüdükleri anlar bile film şeridinde gösteriliyormuş.Fakat burada bir şey çok dikkatini çekmişumsalda iki çift ayak izi var, tamam ikisi kendisinin, ikincisi de tanrının.Fakat kumsalda tanrıyla yan yana gezdikleri bazı zamanlarda ayak izleri bir çift gözüküyormuş.Halbuki, en sıkıntılı anlarıydı bu anlar, tanrının daha çok yanında olması gerektiği anlar, ama maalesef tanrının ayak izleri görünmüyormuş.Bu durum kendisini çok rahatsız etmiş ve bunu tanrıya sormaya karar vermiş:"Ey tanrım! Eğer sana inanır ve güvenirsem, senin yolundan gidersem her an yanımda olacağını söylemiştin.Oysa yaşam şeridine bakıyorum, en sıkıntılı, en ızdıraplı anlarımda bir çift iz görüyorum, ben bunu anlayamadım tanrım! Hayatımın en kolay en rahat günlerinde yanımda yürüyorsun, sıkıntılı, acı günlerimde sana daha çok ihtiyacım olduğu günlerde beni terk ediyorsun.Niçin?"
Tanrı adama gülümseyerek cevap vermiş:"Sevgili kulum, ben seni çok sevdim, gerçekten hiç terk etmedim.Hayat yolunda senin en acılı, ızdıraplı en kötü anlarında bir çift ayak izi gördün.Bu ayak izlerine dikkat et, iyi incele! Bu ayak izleri normal bir çift ayak izinden daha derindir, ona bak.Çünkü o sıralarda BEN SENİ HEP KUCAĞIMDA TAŞIYORDUM!

kahraman99

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RAZI OLSUN ..HARIKAYDI tek kelimeyle...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt