Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçki İçmenin Sonu (1 Kullanıcı)

-Yalancı_Dünya-

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli dostlarım sizlere bir yerden okuduğum ve alıntı yaptığım bir yazıyı paylaşacağım.)

"Başımdan gecen ve hala benimde etkisinde olduğum bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Geçen sene yani ben 18 yaşımdayken bir arkadaşın evinde toplanıp içki içmeye karar verdik. Arkadaşın babasıda vefat etmişti ve öleli daha 4 - 5 ay oluyordu. Arkadaşımın babası haluk amca hacca gidip gelmiş hacı bir adamdı. Oğlu ilker ise hiç ona çekmemişti. Neyse biz o gece içkileri aldık ve onlara gittik. Bize yatacağımız odaları gösterdi. Yer yetmemiş ve bir kanepede 2 kişi yatmak zorunda kalmıştık. Neyse akşam oldu bende evi gezerken bir oda gördüm. Bomboş iki kişilik bir yatak vardı. İlkere "Burda niye yatmıyoruz" dedim... O da "orası babamın öldükten sonra hiç kimse yatmadı öyle düzeltilmiş şekilde durur" dedi.
Neyse saat 1 civarı falan evde içkimiz bitti ilker - metin ve apo içki almaya otogara gitti bende evde yanlız kaldım. Sadece bir şişe viskimiz kalmıştı. Bi ara sızmışım 4 - 5dk sonra bir kapı çarpmasıyla uyandım.Heralde ilkerler geldi diye düşündüm. Ama kimse yoktu evde. Önümde duran viski şişesi ise kayıptı. Evin içinde acaba nereye koydum diye aramaya başladım ama yoktu. En sonunda babasının odasının kapısını zorladım ama açamadım. Sonra ilkerle geldi. Bende şişeyi kaybettiğimi ve sesler duyduğumu söyledim ve babasının odasını neden kilitlediğini sordum. O da " ben bir şey yapmadım oğlum açıktır" dedi. Sonra kapıyı açmayı çalıştı ama o da yapamadı. Neyse biz tornavidalarla kapıyı açtık. Ve o şok edici sahne gözlerimizin önündeydi. Yatak bozulmuştu sanki içine biri yatıp çıkmıştı ve yerde kırık bir viski şişesi vardı. Ben hemen 2 adım geri çekildim. İlker sadece 1 cümle söyleyebildi."ÖZÜR DİLERİM BABA""

DİPNOT: Bu yazı www.türkiyeforum.comdan alıntıdır.

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
ilginç olaylar bu tür şeyler gerçekten ibret almak isteyenlere çok dersler var ama bir de kör olanalr var...allah o körlerin gözlerini açar inşallah...selamün aleyküm...alllah razı olsun güzel gerçekten...

-Yalancı_Dünya-

Kayıtlı Kullanıcı
Sakın ha! İçki haramdır. Ona yaklaşan Allah'tan uzaklaşır. Türlü yollara sapar. Allah kimsenin başına vermesin.

-Yalancı_Dünya-

Kayıtlı Kullanıcı
ilginç olaylar bu tür şeyler gerçekten ibret almak isteyenlere çok dersler var ama bir de kör olanalr var...allah o körlerin gözlerini açar inşallah...selamün aleyküm...alllah razı olsun güzel gerçekten...

AMİN cümlemizden inşallah. Değerli yorumunuz için Allah razı olsun.Selametle kalın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt