Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ibretlik resim 2008 (1 Kullanıcı)

ruy_yas

Kayıtlı Kullanıcı
slm arkadaslar bu resim iki uc gunluk resim bu yila ait.Bugun bu elmayi cami imamina okuttuk ve allah yazdini soyledi.komsumzun demesine gorede allahim yaziyormus.sizlerde fikrinizi yazarsaniz sevinirim.TARIH 10.05.2008

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ÖNCELİKLE ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ SEFA GETİRDİNİZ BİR KAC SORUM OLACAK SIZE BU ELMA SİZDEMİ BU ELMANI O ZASISI CÜRÜMÜŞ ŞEYİLDEMİ OLUŞUMU VE BİRDE TAM DEĞİL ALLAH YAZI SI AMA BİRAZ BENZİYOR RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN

ruy_yas

Kayıtlı Kullanıcı
Hos Bulduk Kardesim Bu Elma Bizdeykene Boyle Curumus:Meyvelerin arasindan curuk olani seciyordum ve bu elmayi gorunce sasirdim.Ben Sali Gunu Fark Ettim.aldigimda Oyle Deildi,sonradan Olusan Biseydi.bugun Hoca Ya Okutturdum sarisdi ve Allah yazdigini soyledi Ve Bana Bu Elma Bende Kalabilirmi Dedi Muzeye Koymak Istiyorum Bende Verdim.Resmini cekmistim komsuma okuttum ve bana bunu yazinin normal arapca yazisi cekliyle yazili dedi.simdi Sizce Bu Allah Yazisi Deil Mi????? Yanitlarsaniz Sevinirim

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Hos Bulduk Kardesim Bu Elma Bizdeykene Boyle Curumus Ben Sali Gunu Fark Ettim.aldigimda Oyle Deildi,sonradan Olusan Biseydi.bugun Hoca Ya Okutturdum Ve Bana Bu Elma Bende Kalabilirmi Dedi Muzeye Koymak Istiyorum Dedi Bende Verdim.simdi Sizce Bu Allah Yazisi Deil Mi????? Yanitlarsaniz Sevinirim

HAYIR BURADAN TAM ALLAH YAZISI GİBİ GÖRÜKMÜYOR AMA HOCA EFENDİ ÖYLE DEDİYSE ÖYLEDİR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM RABBİME EMANET OLUN

ruy_yas

Kayıtlı Kullanıcı
valla ben bise diyemiyorum yinede yorumunuz icin tesekkur ederim. sizde allaha emanet olun.saygilar sevgiler

SeljuK

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ben siteye yeni üye oldum formlara göz attıkça içime farklı bir huzur doluyor,hepinizden Allah razı olsun.

ruy_yas

Kayıtlı Kullanıcı
hos geldin kardesim bende bu sayfada yeniyim ve siteyi tanimaya calisiyorum.insallah memnun kalisiz.allaha emanet olun,

HAKİM-YARGIÇ

Yasaklı Kullanıcı
S A Kardeşim Elmanin üstündeki O Yazi çok Basit Olarak Yapilmiş Kendiliğinden Olan Bir şey Değil.elmayi Metale Yaslarsin Bir Iki Gün Sonra O Değen Yerlerden çürüme Yapar Nasil Bir şekile Değmişse Aynisi çikar ...o Kadar Büyütülecek Bir Olay Değil....

Aşk-ı İslam

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm.hayretlere düşecek hakikatı anlayacak etrafımızda nice ALLAH'ın güzellikleri var.gözümüzü açalım.kendinizi bakın,görüyorsunuz,duyuyorsunuz koca koca lokmaları yiyor ve öğütüyorsunuz daha ne olsun.daha nice sayısız güzellikler.kardeşlerim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt