Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ibret videosu(kalbi olan izlemesin) (1 Kullanıcı)

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun paylasim icin... :(:(:(

dreamland

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık kardeşim ama ben izleyeemdim youtube kapalı uyasrını veriyor

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar izleyen yokmu???

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
"Sana hayatının en son farz namazını kaçırttıranda bendim"

Hangi namaz son namazımızdır bilmiyoruz.Her namaz bizim son namazımız olabilir.Dikkatli olalım inşaAllah...

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Çok etkileyici.. Oturup bizler ne yapıyoruz diye düşünme vaktidir.. Allah celle celalüh razı olsun.. Selametle inşallah...

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Çok sağol paylaşım çin bunu daha nce izlemiştim ve imkan buldukça da izletiyorum gelen misafirlere,bi daha gelmek istemeyeckler ama acı gerçek napim :p

Selametle...

E

es_selam

canım emegine saglık ama burdada yutuba kapalı uyarisı veriyo napcaz ya merak ettim çokkkkkkk

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Youtube Türkiye de 2. kez yasak aldı..Ama ben illa girmek istiyorum diyenler için aşağıda eklediğim dosyayı bilgisyara indirip kurduğunuzda herhangi bir yaskla karşılaşmıyorsunuz.. Selametle..

Dosyayı İndirmek için buraya tıklayınız

emine2

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşlerim ben izleyemedim engellenmiştir yazıyor

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
Çok sağol paylaşım çin bunu daha nce izlemiştim ve imkan buldukça da izletiyorum gelen misafirlere,bi daha gelmek istemeyeckler ama acı gerçek napim :p

Selametle...

sendee sagol ravzacım bence herkesin izlemesi gerekir diye düşünüyorum cok müthiş birşey bende bir cok arkadaşa söyledim izledilermi bilmiyorum:a08:

şafakvakti

Kayıtlı Kullanıcı
sevda vıdyo için tesekkur ederim gerçekten çok etkilendim hafta sonu burada talebelere izleteceğim Allah sonumuzu hayırlı eylesin

Mehmet Al!

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.maasere.com
Güzel paylaşım tşkler ama bu hasanın yaptığı pek bişey yok çoğu gençlerimizin yanında...

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
sevda vıdyo için tesekkur ederim gerçekten çok etkilendim hafta sonu burada talebelere izleteceğim Allah sonumuzu hayırlı eylesin

ALLAH razı olsun mehmet şahin gercekten ALLAH sonumuzu hayırlı eylesin hepimiz bu zorlu sürecten gececegiz ALLAH bizleri affetsin.talebelerinize izletecegine sevindim:)selametle kal.

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
Güzel paylaşım tşkler ama bu hasanın yaptığı pek bişey yok çoğu gençlerimizin yanında...[/QUOTEyorumunuz için ben teşekkür ederim mehmet kardeşim dediginiz gibi bugunku genclik artık hak hakikatten tamamen uzaklaştı aslında uzaklaştırıldı zamanımız cok bozuk ALLAH genclerimizi kendi benliklerinden uzaklastırmasın.selametle kalınız

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt