Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İBLİSİ YALVARTAN DUA (1 Kullanıcı)

gunahkar1

Kayıtlı Kullanıcı
Muhammed b.Vasi her sabah namazını müteakiben şöyle dua ederlerdi;''Allah'ım sen bize bir düşman musallat ettinki,O ve maiyeti bizi ve kusurlarımızı görür,fakat biz onu göremeyiz.Allah'ım onu rahmetinden mahrum ettiğin gibi bizdende mahrum et,affından ümidini kestirdiğin gibi, bizdende ümidini kestir,rahmetinle onun arasını uzaklaştırdığın gibi ,bizimlede onun arasını uzaklaştır.Muhakkakki senin gücün herşeye yeter,sen herşeye kadirsin.''

Bu zat bir gün mescide giderken şeytan karşısına çıktı.''-beni tanıdınızmı ''diye sordu.Muhammed -Hayır bilemedim,kimsiniz ,diye sordu.İblis-ben iblisim deyince. Muhammed;-Ne istiyorsun, diye sordu.İblis; Şu istiazeni başkasına öğretme,bende bunun karşılığı olarak sana dokunmam, dedi.Muhammed b.Vasi;Andolsun ben bunu herkese öğretirim,sende elinden geleni yap, dedi.

Yarabbi şeytanın şerrinden ve vesveselerinden cümle Ümmeti Muhammedi muhafaza eyle Amin...

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İBLİSİ YALVARTAN DUA

Allah razı olsun kardeşim eline sağlık Allaha emanet olun

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun kardeşim eline sağlık Allaha emanet olun

evindar

Kayıtlı Kullanıcı

selamünaleyküm kardeşim,

ALLAH razı olsun.ALLAH-Ü TEALA bizleri şeytanın şerrinden korusun...AMİN

selamünaleyküm

marziye

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun sizlerden bizlere böle güzel şeyler öğrettiğiniz için!>Rabbim şeytanın şerrinden vesveselerinden bizlerikorusun.amin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt