Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hz.Veysel Karani türbesi (1 Kullanıcı)

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
Allah c.c. şefaat lerini nasip eylesin

Yüce peygamberimiz (sav) “Ümmetimden bir kimse vardır ki, Rebî’a ve Mudar kabîlelerinin koyunları kıllarının adedince kişiye kıyâmette şefâat edecektir.” buyurdu.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKUM KARDEŞİM.
sendeki bu veysel karani aşkı oldugu müddetçe,
RABBIMDA senide VEYSEL KARANİ hz. lerinin yanında efendimizle birlikte cennete girmeyi nasip etsin.
son nefesi vermeden RASULLULLAH EFENDİMİZİN gül cemali ile karşılaşmayı nasip etsin.amin.
ömrün uzun bahtın açık olsun.selametle :H

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKUM KARDEŞİM.
sendeki bu veysel karani aşkı oldugu müddetçe,
RABBIMDA senide VEYSEL KARANİ hz. lerinin yanında efendimizle birlikte cennete girmeyi nasip etsin.
son nefesi vermeden RASULLULLAH EFENDİMİZİN gül cemali ile karşılaşmayı nasip etsin.amin.
ömrün uzun bahtın açık olsun.selametle :H

Vealeykumselam abi Allah c.c. razı olsun mubarek cuma gunu hürmetine AMİN diyorum cok sagolasın İnşallah tüm ummetimuhammed olarak inşallah abi a.e.ol cok sagolasın dua nı eksik etme abi

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm Ahmet kardeşim...ALLAH razı olsun emeğine sağlık...amin amin amin...ALLAHım cülemize nasip eylesin...Hayırlı günler...bir süredir görüşemedik...ALLAHa emanet ol...

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm Ahmet kardeşim...ALLAH razı olsun emeğine sağlık...amin amin amin...ALLAHım cülemize nasip eylesin...Hayırlı günler...bir süredir görüşemedik...ALLAHa emanet ol...

Vealeykumselam Allah c.c. razı olsun şehir dısındaydım internete giremedim ama gönlümüz bir olduktan sonra hersey vız gelir kardeşim a.e.ol dua et inşallah hayırlı günler

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim ben çıkıyorum akşam konuşuruz inşaallah . ALLAHa emanet ol...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt