Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

HZ ÖMER (r.a) (1 Kullanıcı)

tayfun54

Kayıtlı Kullanıcı
bir gün hz ömer r.a vefat ediyor onu çok seven sahabeler çok ağlamakta onu çok seven bir sahabesi günler boyunca erkenden uykuya yatıyor yeterki o mübarek yüzünü göreyim diye fakat aradan uzun günler geçiyor bir gün olsu rüyasında bile göremiyor yalvarıyor yakarıyor YARABBİM bize yaradan yüce ALLAHım ne olur bir gün olsada onun cemalini göreyim diyee. aradan altı ay geçiyor ve bir akşam tekrar erken yattığı bir vakitte hz. ömerin o mübarek yürünü görüyor rüyasında yanına gidip yarılıyor ağlıyor ...ve diyorkii

ya ömer nerelerdesin RABBİME yalvarıyorum aylardır o mübarek yüzünü göreyim diye amabir defa olsun göremedim nedendir nerelrdesin der..
hz ömer ise sahabesini omuzundan tutar ve kaldırrır der ki..

ey peygamberlerin amcası orada öyle bir terazi varki tam 6 ayda hesabımı verdim b yüzden geç kaldım...ALLAH AFFETSİN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt