Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hz.Ömer (r.a.)'i Ağlatan Çocuk (1 Kullanıcı)

ya_mehdi

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiyetiogrenelim.tr.gg
sende benim canımsın öyle şeymi olur burcu çok kötü durumdayım her şey üst üste geliyor daha işin içinden çıkamaz hale geldim dayanacak gücüm kalmadı

canım tam cıkacakken gördüm mesajını bitanem maddi sıkıtınlarınız var anladıgım kadarıyla anlatmak istersen burdan herzaman dinlerim canım tamammı bak birazcık daha sabır Rabbim İnşallah seni en kısa zamanda bu sııkıntıalrından cıkaracaktır O na güven ve O ndan duanı hiç eksik etme birde düşün hepimiz imtihandayız kimimiz saglıkla kimimiz maddiyatla bize düşüen o imtihanı en guzl şekliyle sabırla verebilmek bitanem sakın isyana düşme dualarının sonunu bol bol salavatla bitir
cok guzel bir sitede Rabbim onlardan razı olsun bu ayet yada dua vardı borclar için sende bol bol bunu oku olurmu

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Vemen yettekıllahe yec’âllehu mahracen ve yerzukhu min haysu lâ yahtesib. Ve men yetevekkel alallahi fehuve hasbuh.

Anlamı:

Kim Allah için korunanlardan olmuşsa, Allah da ona bir çıkış noktası verir. Ve ona umut etmediği yerden hesabsız rızık verir. Kim Allah’a
tevekkül ederse, Allah ona yeter.

canımm dualarımdasın birazdan namaz kılacagım dua edeceğim senin için

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt