Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
  • Değerli Kullanıcılarımız,
    İslami Sayfa, yenilen altyapısı ve tasarımı ile sizlere çok daha iyi hizmet sunabilmek adına büyük bir değişim ve yenilenme içerisindedir.
    Bu süreç içerisinde sizlerden ayrı kalacağımız kısa aralıklar olabilir, ek olarak kullanıcılarımız sitemizde mevcut üyeliklerine giriş yapmak istediklerinde "Şifre Sıfırlama"bağlantısını kullanarak mevcut e postaları ile bu süreci kolayca tamamlayabilirler.

Hz. Ömer İsimli Roman Semerkand Yayınlarından Çıktı

zekaikc

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
5 Mar 2011
Mesajlar
912
Tepki puanı
0
Puanları
0
Yaş
37
p4v3l.jpgHz. Ömer (r.a), Peygamberimiz’in (s.a.v) omzundaki yükü hafifleten, İslâm’ın en güzel asrında İslâm’a hizmet etmiş, cennetle müjdelenmiş, adaleti ile tanınmış, İslâm’ın ikinci halifesidir. Halifeliği döneminde İslâm’ı çok geniş bir coğrafyaya da yayan Hz. Ömer’in müslüman oluşundan şehadetine kadarki hayatının anlatıldığı eser Semerkand Yayınları’ndan çıktı.
Hz. Ömer’in müslüman oluşundan şehadetine kadar yaşadığı hayatı hep dönüm noktalarıyla doludur. Onun Müslüman olduktan sonraki yaşamı Efendimiz’in (s.a.v) yolunda ilerlemiştir. Kendi oğluna bile ceza vermekten çekinmeyen bu müstesna şahsiyet tüm insanlığa milyonlarca örnek bırakan saadet asrının önderlerindendir.

Usta hikâyeci Ali Haydar Haksal’ın yazdığı eser, okuyucuyu kendine çekmekte zorlanmıyor. Hz. Ömer (r.a) gibi hayatı mücadeleyle geçmiş bir sahabiyi bir öykücünün kaleminden okumak da eserin dili ve üslubuyla ilgili bize ipuçları veriyor.

Sayfa : 656

Kapak : Karton

Ebat:15 X 21,5


size en yakın Semerkand mağazasını görmek için

Semerkand Pazarlama - Maazalar
 

zekaikc

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
5 Mar 2011
Mesajlar
912
Tepki puanı
0
Puanları
0
Yaş
37
Kitabı bugün satın almak nasip oldu. Okuyunca yorumumu yazacağım inşallah.
 

Griş Yapın veya Üye Olun

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni hesap oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!
Üst Alt