Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hz. Muhammed (S.A.V) 'e Yapılan Büyük Hakaret... (1 Kullanıcı)

DLink

Kayıtlı Kullanıcı
Hz. Muhammed'e hakaret eden Sav'a CHP'li Öymen sahip çıktı!

Önder Sav'ı savunmaya çalışan CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen'den yeni skandal.

Bursa'da gazetecilere konuşan Öymen, Sav'ın sözlerini temcit pilavı gibi gündeme getirilmemesini isteyerek, 'Sav'ı bu kadar yıl insanlar anlamadıysa bundan sonrada anlayamazlar. O bir devlet adamıdır. Herkes O'na saygı duysun.' sözleriyle toplumu suçladı. Sav'ın Hac ve Hz. Muhammed (SAS) için kullandığı kelimeler için de; 'Habersizce yapılan bir şakanın resmini çekip tek bir siyasi partiyi yıpratmaya kimsenin hakkı yoktur' dedi.

Öymen bugün Bursa'da bir gurup partiliyle gazetecilere konuştu. Önce resmi belgeye rağmen dinleme ısrarını sürdüren Öymen, 'Sav'la ilgili iddialar ortaya atılıyor; ama Erdoğan Teziç, İlhan Selçuk da mı yanlış düğmeye bastı' diyerek 'oda dinlenmiştir' iddiasını sürdürdü.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Genel Sekreter Önder Sav'ın eski Bolu Valisi Ali Serindağ'la yaptığı konuşmanın açık bırakılan telefondan kaynaklandığına dair Türk Telekom'un belgesini yeterli bulmadı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, 'Sav'la ilgili iddialar ortaya atılıyor; ama Erdoğan Teziç, İlhan Selçuk da mı yanlış düğmeye bastı' diyerek 'oda dinlenmiştir' iddiasını sürdürdü.

Önder Sav'ın 'dinlendi' iddialarının ardından Türk Telekom tarafından yayınlanan belgede 44 dakika telefonun açık bırakıldığının belirlendiğini hatırlatan gazetecilere cevap veren Öymen, belgeye rağmen Sav'ın dinlendiğini savundu.

Öymen; 'Hükümet bizim telefonlarımızı dinleyeceğine, sözümüzü dinlesin, esnafın sözünü dinlesin. Vatandaş perişan, maalesef Türkiye'de yaygın bir kanı var, usulsüz, yasa dışı telefon dinlemelere dahil. Önemli şahsiyetlerin telefonla yaptıkları görüşmelerin basında kelimesi kelimesi çıktığını gördük. Bunlar nasıl oluyor, herkes yanlışlıkla No'ya basacağına 'Yes'e mi basıyor. Böyle birşey olabilir mi? ABD'de Water Gate skandalında ne oldu. Görüşmeye dahil bantlar yayınlandı, Gate istifa etti, ancak 2 gazeteci konuyu araştırdı, gerçek ortaya çıktı. Kapalı telefonlar da dinlenebilir. Ben Nato'da görev yaptım. Bize dediler ki; 'önemli görüşmelerinizde telefonları odaya getirmeyin, isterseniz size bir gösteri yapalım'. Odada arkadaşlarla yaptığımız özel sohbetin dökümünü 5 dakika içerisinde getirdiler. Genel sekreterimizle ilgili böyle iddialar atılıyor, peki Erdoğan Teziç de mi yanlış düğmeye bastı. İlhan Selçuk da mı yanlış düğmeye basarak dinlendi. Diyorlar ki 'tesadüfen açık bırakıldı, dinledik' böyle bir şey olabilir mi? Belli ki Türkiye'de ciddi sorundur. 5 bin kişi telefon dinleme isişle sorumluymuş. Bunların dinlediği insanların hepsi terörist mi, casus mu? Başka ülkelerde bu soruna büyük duyarlılık gösteriliyor. Başbakanımız çıkıp bir gün dedi mi 'dinlemeler büyük tehlike, konunun üzerine eğileceğiz' hayır, demedi. Muhalefeti en ağır, en galiz şekilde eleştirdi. Özel konuşma basına kelime kelimesine yansımış, bunun ispatı olur mu?. Başbakan, ne zaman hükümeti zor durumda bırakacak, mahçup edecek bir durum olursa, çıkıp muhalefeti eleştiriyor. Diyor ki 'iyimser gündemi tahammüden değiştiriyorlar'. 'Tahammüden' kelimesi ülkemizde sadece cinayet işleyenler için kullanılır.' diye konuştu.

SAV ŞAKA YAPMIŞ

CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın odasının dinlendiğini, bundan büyük üzüntü duyduğunu anlatan onur Öymen, özel hayatın ihlal edildiğini, telefonun kapalı olmasının dinlenmeye engel teşkil etmediğini vurguladı.

Bir gazetecinin AK Parti'nin 22 Temmuz seçimlerinde yüzde 47 oy aldığını hatırlatması üzerine 'AKP 16 milyon 500 bin kişinin oyunu aldı. Peki Devlet İstatistik Ensititüsü oy sayısını açıkladı; 48 milyon. Peki yüzde kaçı oluyor.' dedi.

Onur Öymen'in, Genel Sekreter Önder Sav'ın Hz. Muhammed (SAV) için sarfettiği sözlerini hatırlatan bir gazeteciye ise; 'Bu gibi konuları temcit pilavı gibi her gün gündeme getirerek, esas konulardan, halkın gündemini uzaklaştırmamak lazım. Sav, inancına, dinine, laiklik düşüncesine ne kadar bağlı olduğunu bu kadar yıldır insanlar anlamadıysa bundan sonra da anlayamazlar. O bir devlet adamıdır, herkesin O'na saygı duyması lazım' demesi dikkat çekti. Gazetecilerle sohbet toplantısının ardından Tuz Pazarı'nda esnafları ziyaret eden Onur Öymen, işlerin yokluğundan yakınan esnaflara 'gel bizim partimize üye ol' teklifinde bulundu.

Ayşegül00

Kayıtlı Kullanıcı
hepsini allaha havale ediyorum allah en iyisini bilirr...

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
O karikatürleri sil kardeşim...Pretosto içinde olsa bunları paylaşmak uygun olmasa gerek...
Allahcc onların belalarını versin...
BİZİM ELLERİMİZLE VERSİN İNŞAALLAH...
YA MUNTAKİM-İNTİKAM ALICI ALLAH...
YA KAHHAR...
YA CEBBAR...
BİZİ İNTİKAMINA MEMUR ET...
Duyarlılığınız için Allahcc razı olsun gönüldaş...
BESMELE...SELAM...DUA...

DLink

Kayıtlı Kullanıcı
Niye Uygun Olamasa Gerek, Ne Alaka Sil Yhaaa... Kardeşim Biz Onların Peygamberleriyle Dalga Geçiyomuyuz... Başkaları niye senin gibi düşünmüyo BOYKOT İşte buda Rasmusseni protesto ediyoruz...

iyidost

Kayıtlı Kullanıcı
Biz Hiç Onların Peygamberleriyle DALGA Geçiyomuyuz...?

Biz Müslümanlar Yüce rabbimizin yolladığı bütün Peygamberlere,kitaplara inanırız Yani

Amentü
[Allah'a, meleklerine, gönderdiği kitaplarına, peygamberlerine, ahiret gününe, kadere, hayrın ve şerrin Allah'tan olduğuna, öldükten sonra dirilmeye inanıyorum. Allah'tan başka ilah olmadığına ve Muhammed aleyhisselamın da Allah'ın kulu ve son Peygamberi olduğuna şehadet ediyorum.]

Onların peygamberi diye bir şey olamaz (Gönlünü hoş tut Bu yazıyı seni rencide etmek için yazmadım lütfen hakkını helal et )

Teşekkürler :H

DLink

Kayıtlı Kullanıcı
Tamam Bende bütün Peygamberlere inanıyorum ama o danimarka Kafalarından uydurduğu Köpeklerin Efendisi Diye Bir Peygambere inanıyorlar Öyle Bir Peygambermi Var Yha...

körük

Kayıtlı Kullanıcı
sen niye bunlari yapistiriyorsun ? hemen sil tamammi su pislikleri yayma onlari sevindirme
onlar kendilerini ciziyorlar ama onlara ellerini eteklerini openler cesaret verdi
havale etmek yetmez , serefiniz varsa gerekeni yapmak lazim

onlarin peygamberleri diye bir sey yok onlar Islam peygamberleri idi ve yahudiler onlara sui kast yapmislardi hatta Peygamberimizin yemegine zehir katmislardi ..

israile turk topraklarini hediye edenler arkasinda hala yer aliyorsaniz su olanlara dogrudan destek veriyorsunuz demekki

serefi kalmamis bir insan ha yasiyor ha oldu ne farkeder
kiyamet gunu ne yuzle cikarsiniz huzuruna nurcular

körük

Kayıtlı Kullanıcı
Niye Uygun Olamasa Gerek, Ne Alaka Sil Yhaaa... Kardeşim Biz Onların Peygamberleriyle Dalga Geçiyomuyuz... Başkaları niye senin gibi düşünmüyo BOYKOT İşte buda Rasmusseni protesto ediyoruz...

cunku sadece uygun degil ayiptir
onlarin degirmenine su akityorsun tamammi kufurlerini yayiyorsun
ramusseni protesto ediyorsan et cizdiklerini yayma aptal
ciplaklari protesto edeyim diye onlarin resimlerini demi yapistiracaksin?

YaralıGönül

Kayıtlı Kullanıcı
Sübhanallah. :(

Allah bi iznillah bunun hesabını soracak.

selam ve dua ile...

YaralıGönül

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar kardeşimizin üzerine o kadar gitmeyin lütfen.

inşallah kardeşimiz duyarlılık gösterip silecektir.daha uygun bir dille uyaralım inşallah.

konu olarak kardeşimiz güzel bir konu açmış ve sonuna kadar desteğe hazırız. yanlız görseller hiç iyi olmamış.

Vesselam....

mir_erhan

Moderator
bence de hemen bu şekillleri resimleri sil ordan kardeşim..
kesinlikle silmemen lazım
sen silmiyorsan ki arkadaşların uyarısını dikkate almıyorsan iyi yapmıyorsun

yönetime sesleniyorum rica ediyorum litfen bu resimleri kaldırın burdan benim yüreğim titredi..böyle protesto mu olur yaw..!!!!!!!!!

DLink

Kayıtlı Kullanıcı
Alın Kaldırdım... Bu Seferde CHP nin ne HALT Yediğini Görün

körük

Kayıtlı Kullanıcı
Alın Kaldırdım... Bu Seferde CHP nin ne HALT Yediğini Görün

aferin evladcim,
chp konusu himm dogru bir secim hidayetleri mumkunse hidayete ersinler degilse cehennemin dibine yuvarlansinlar
ama chpnin yaptiklari hakaretler yaninda daha da agir , imandan cikartacak sekilde hakaret edenler var
onlarin hakkinda da aydinlatsan bizi ?
hani su misyonerlerle ittifaka girip Musluman olarak gorunupte Hz Muhammedi kelimeyi sehadetten cikaranlari diyorum, papanin ellerini openleri ..

DLink

Kayıtlı Kullanıcı
aferin evladcim,
chp konusu himm dogru bir secim hidayetleri mumkunse hidayete ersinler degilse cehennemin dibine yuvarlansinlar
ama chpnin yaptiklari hakaretler yaninda daha da agir , imandan cikartacak sekilde hakaret edenler var
onlarin hakkinda da aydinlatsan bizi ?
hani su misyonerlerle ittifaka girip Musluman olarak gorunupte Hz Muhammedi kelimeyi sehadetten cikaranlari diyorum, papanin ellerini openleri ..

Ne Hakkında Aydınlatıcam Anlamadım...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt