Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hz. Adem ve günahı (1 Kullanıcı)

Aydin_Caner

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşlerim bunu ben b ara düşündüm - ne düşündüğümü sizlerle paylaşmak isterim...

Hz. Adem günah işler yasak ağacın meyvesinden yer. Ondan sonra Allah Hz Adem'i cennetten kovar yeryüzene gönderir. Ve böylece insana türeyiş (çoğalma) verilir Allah tarafından... bundan dolayı

Hani ergenlik çağındaki gençler ruhsal bunalımlar ruhsal fırtınalar yaşanır.Yaş ilerledikçe cinsel organları üreme şeklini alır...

Şöle düşünüyorum; Hz. Adem yıllarca tevbe etmiştir yalvarmıştır yakarmıştır. ((bunun izleri ergenlik çağındaki ruhsal bunalımlar ruhsal fırtınalar die düşüyorum) ve böle inanıyorum)

Çocuklar cennete girer. Namaz ergenlik çağına girmiş çocuklara farzdır....vs

Anlatabildim mi acaba ??

zenna

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Hz. Adem ve günahı

İNSANIN HAYAL UFKU BİRAZ FAZLA ÖYLE BİŞEY OLSAYDI KURAN-I KERİMDE YER VERİLDİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM MESELA ANNE KARNINDAKİ BEBEGİ VS BİRCOK SEYE YER VERİLMİŞ.KURANI-I KERİMDE YOKSA OLAMAZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM ;););)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt