Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

''hoş Sada'' (1 Kullanıcı)

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
Sana bu mektubu bir gece yarısı karanlık evimin sokağa bakan penceresinden gözyaşlarımdan utanarak ve aşk kelimesinin telaffuzundan sakınarak kaleme alıyorum.kimbilir belki sana ulaşır bu mektubum.satırlarım ne şikayet kastı taşıyor nede istek...
Ben dualarımda bil sadece senin ismin dudaklarımdan sakınsın diye adını zikrederim.senden birşeyler istemek için nekadar uzağındayız.ellerimizin parçalanarak önümüze akmaması senin merhametinden olmalı.yoksa ne EBU CEHİL ler yaşatıyordu içimizde bilirsin.ama yinede sen sırtını bize dönmezsin biliriz.
Halımızı arzetmek isterdim ama utancım bunu engelliyor.dünyanın dört bir yanındakı mılyarlarca ümmet keyfetmekten ve aşk katletmekten başka bir uğraşa sahip değil,AFFET!
Sana çıkan tüm yolların gerisinde hep kendimizden dışarı doğru yol alıp senı karşı tepelerin arkasına hapsetmenın utancı boynumuza paslı urganlarla asıldı.şimdi ufukları gözleyip ay saatlerini dilimize dolayıp sana türküler yapıyoruz,yemen türküleri gibi..EFENDİM...AFFET!

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Sana çıkan tüm yolların gerisinde hep kendimizden dışarı doğru yol alıp senı karşı tepelerin arkasına hapsetmenın utancı boynumuza paslı urganlarla asıldı.şimdi ufukları gözleyip ay saatlerini dilimize dolayıp sana türküler yapıyoruz,yemen türküleri gibi..EFENDİM...AFFET!

selamün aleyküm kardeşim.çok güzel bir paylaşımdı.Allah razı olsun..Rabbimiz, Efendimize layık ümmet eylesin cümlemizi..şefaatine nail eylesin inşallah..emeğinize sağlık.selam ve dua ile.B)

Kaan Erdem

Yönetici
çok güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş..okurken bir çok soruda kendime sordum cevabını bulduklarım ve bulamadıklarım oldu...selam ve dua ile kalın selametle...

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
allah sizdende razı olsun...bende yorum gelmeyınce yazımı beğenmediğinizi düşündüm.selam ve dua ile.......

beyzanurekin

Kayıtlı Kullanıcı
yureğinize sağlık çokguzel bi konu seçmişşınız...Allah razı olsun...sizden bi isteğim olcak şırnakta şehit düşen askerlerimiz için yasini şerif dağıtıyom almak isterseniz benim konu başlıklarıma tıklayın yasını şerif kampanyasına 26/10/2007 tarihine kadar ekleğebilirsiniz...bende bu kampanyayı sabırla beklıyom umarım duyarlı arkadaşlar olurda kampanya tavan yapar...

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Berra Kardeşim,çok Güzel Bir Paylaşim. şehitlerimize Hatim Başladik,katkilarinizi Bekliyorum.allaha Emanet Ol.dua Ile.

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
bende katılacam bi kaç gün içinde.katılmaya hazır olduğum zaman yazıcam.rabbim emeğinizi boşa çevirmesin inşallah...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt