Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hoş bulduk... (1 Kullanıcı)

cemalihoca

Kayıtlı Kullanıcı
esselamüaleykümverahmetüllah.
Efendiim herkese merhabalar allahın rahmeti,bereketi.inayeti,mağfireti ,rahmeti üzerinize olsun.biz safları düzenlerken camide bunu söyleriz ki şeydan safların arasına girip dolaşmasın.bizde bu sitede bu birlik ve beraberliği sağlayalımki sesimizi tüm dünyaya duyuralım.başka şeyler bizi meşgul etmesin.aranıza bugün geldim. Aranıza ankaradan katılıyorum.cami imamıyım sorularınız için her zaman burdayım.dilimizin döndüğü kadar yardımcı olmaya hazırım.herkese son on günü cehendemden azat olma müşdesine nail olmak dileğiyle..hayırlı ramazanlar..

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
V.a.selam kardeşim.
Aramıza hoşgeldin,hayırlı paylaşımlarda buluşuruz inş.
Ayrıca Din görevlisi olmanıza çok sevindirm.Hayırlı ramazanlar kardeşim.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküme selam hoşgediniz.üyeliğiniz hayırlı olsun inşallah.

tamda üzüldüğüm bir konuyu biraz önce eşimle konuşurken siz çıktınız karşımıza...teraviye gittiğim camide bayanların safları sıklaştırmaya hiç özen göstermediklerine şahit oluyorum ve çok üzülüyorum.zaten toplasanız 50kişi yok isteyen istediği yerde kılıyor.üst kat yaklaşık 300 kişiyi çok rahat aldığı halde ön saflarda 10 kişi var.herkes bir köşede 2 şer 3 er grup olarak kılıyor.
sizce bu durumu hocaya bildirmemiz gerekiyor mu?en azından uyarı yapılır.ben denedim ama sanki yanlış bişey sölüyormuşum gibi boş gözlerle baktılar.

bu arada konu açılmışken siz kardeşlerimin gittiği camilerde durum nasıl bilmem ama bugün teravide sadece 20 erkek varmış.eşim söyledi ve çok çok üzüldüm.maç dolayısıyla.Allah sonumuzu hayıretsin.ilk günü tıklım tıklımken şimdi hanımların sezon dolayısıyla dizileri, beylerinde maçları başladı.
Yarabbim sen gaflette olan Ümmedi Muhammedi uyandır .
kusura bakmayınız cami imamıyım deyince bugün çok üzüldüğüm bu durumu anlatmak geldi içimden.
tekrar hoşgeldiniz .selam ve dua ile kalınız.

selsebil81

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam aramıza hoşgeldiniz hocam bizim aramıza katıldığınız için rabbim sizden razı olsun hayırlı geceler.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt