Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

herşey kuran mı (1 Kullanıcı)

şafakvakti

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar islami konular hakkında elimden geldigi kadar yardım etmeye çalışacağım sizlerden dualarınızı istirham ediyorum ayrıca yakında sizlerinde yardımı ile bir kitap çıkartacağım allaha emanet olun

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum mehmet abi (abi diyorum ama yaş olarak büyükmüşüm senden:a42:yinede saygı adına söyleyeyim.)ben seni yakınen tanıdıgım için gercekten arkadaşlara şunu söylemek istiyorum mehmet abinin gercekten islami bilgisi mukemmel.sizlere cok faydalı olacagına inanıyorum.buarada kitap cıkaracagına cok sevindim cokta merak ettim inşallah görüştügümüz zaman detaylı bir şekilde senden ögrenirim.ALLAHA emanet ol:a16:

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
...............................................

İslam'a_Dönmek

Kayıtlı Kullanıcı
H.g abi bende yeni katıldım İnşAllah kalıcıda olurum.Selam Ve dua ile..

odtulu.seyma

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldiniz
üyeliğinizhayırlı olsun...

şafakvakti

Kayıtlı Kullanıcı
ya sevda iltifatın için teşekkür ederim fakat ben sandığın kadar ilim ehli değilim baksana daha bir ömer hocayı susturamıyorum

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
rica ederim mehmet abi iltifat degil gercek. ömer hoca aslında o dedigi hocanın söylediklerini benimsemiş farkındaysan hep onun fikirlerini savunuyor.
ya sevda iltifatın için teşekkür ederim fakat ben sandığın kadar ilim ehli değilim baksana daha bir ömer hocayı susturamıyorum

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
sa abi hoşgeldin hayırlı paylaşımlar (ben abi diyebilirim sizden küçüğüm):a21:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt