Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkese Selam Aleyküm (1 Kullanıcı)

FaustPlus

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba,

İsmim Muhammed Ali Gaziantepliyim ve Hukuk Fak. 1 Sınıf Öğrencisiyim R10 webmaster de sizin forumun teması aranıyordu bende sitenize bi bakayım dedim gerçekten temanız çok harika emeği geçenin ellerine sağlık ama; bu temayı nasıl bulabiliriz veya hangi temanın edit hali isim verirseniz gerçekten bize çok büyük bi yardım etmiş olucaksınız ki zaten temanızın ismini verince bi çok sitede olucak sanmayın çünkü 1-2 site kullanır en fazla içiniz bu konuda rahat olsun ayrıca zaten sizin forum islami forum ve r10 gibi alanda çok fazla rastlanmıyor bende bazı islmai forumlara takılıyorum ama burası gerçekten çok hoşuma gitti bende girerken bi selam vereyim dedim

Ayrıca Adminlere P.M Atmak Hakkım veya Profil Görmek Hakkım Yok Bunun Nedenini de Öğrenebilirmiyim

İyi Forumlar

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
vealeykümselam, hoşgeldiniz.
Malesef sorularınızı yanıtlayacak bilgiye sahip değilim.
Hayırlı günler....

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam kardeşim
hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun...
yönetici arkadaşlarımızdan birisi mesajı farkedince sizin sorularınıza cevap vereceklerdir..

selametle kalın...

FaustPlus

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçekten Çok Sıcak Bi Ortamınız Var Cevap Yazan-Yazmayan Herkese Teşekkürler

FaustPlus

Kayıtlı Kullanıcı
Tüm Yöneticilerin Cevabını Bekliyorum Allah Rızası İçin..

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam aramıza hoş geldiniz kardeşim üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt