Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"Her canlı Allah'ı tesbih etmektedir"Dr. Galin Biserof Asenof'u araştırmaya iter (1 Kullanıcı)

sezer demir

Kayıtlı Kullanıcı
"Her canlı Allah'ı tesbih etmektedir"Dr. Galin Biserof Asenof'u araştırmaya iter

"Her canlı Allah'ı tesbih etmektedir" sözü Prof. Dr. Galin Biserof Asenof'u araştırmaya iter. Kur'an-ı Kerim'i incelediğinde Bakara Suresi 26. ayette geçen sivrisinekleri araştırmaya başlar.
Sivrisineğin kanat sesini önce lazerli bir mikrafon yardımı ile kaydeder sonra sesi yavaşlatarak

insan kulağının algılama ve konuşma ritmine indirir ve kulaklarına inanamaz…

İnanılmaz sesi dinlemek için bilgisayarınızın sesini açın ve buraya TIKLAYIN.
http://img72.imageshack.us/img72/8034/tespihjv5.swf

sezer demir

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili kardeslerim ben bu arastIrmayI dinledim duyacagInIz sese inanamayacaksInIz dinlemenizi tavsiye ederim.

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun kardeşim..
emeğine sağlık.etkileyici bir paylaşımdı.

sezer demir

Kayıtlı Kullanıcı
Duyunca yûregimde bir seyler oldu ALLAHIM dedim bizleri afet dedim bir sivri sinek kadar bile olamIyoruz dedim.

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı geceler kardeşim benimkinde açılmadı ....birde korkutucu yanı varmı ben korkarım ona göre açayım.....selametle allah'a emanet

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.bendede açılmadı.

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık kardeşim korkarım dedim ama şükür korkmadım ses bana sanki rabbim allah diyormuş gibi geldi ama her insan dinlediğinde değişir bu galiba emeğine sağlık rabbime emanet olun selametle

ufuktuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm!
Paylaşımın ve bu enteresan tespit için Allah razı olsun!
Allah'a emanet olunuz!

burak_55

Kayıtlı Kullanıcı
SelamunAleyküm

Allah razı olsun.Paylaşım için Teşekkürler.

Measselam

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Allah celle celalüh razı olsun....

La iLahe İllallah....

sezer demir

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar Önceliklen selamlarImI sunarIm.
bu paylasImdan sonra beni sokmak isteyen sivri sinegi ôldûrmeye elim varmIyor çûnki onun ALLAH demesinin susturmus olurum ve gûnaha girerim diye korkuyorum ,ben bazI sabahlarI sivas kangalImlan daglara gezmeye giderim benim bulundugum yer aynI avusturya daglarI gibi yesillik ve ormanIn derinliklerine girdigim zaman sadece kuslarIn vede arIlarIn bide azda olsa geyiklerin sesi yankIlanir ve tabiiikide sivri sinekte çok olur inanIn sivrilri bu paylasImdan sonra sevmeye basladIm ônceleri sokacak diye korkardim lakin simdi seviyorum insALLAH sizlerde bu duyguya sahip olursunuz ALLAHA emanet olun.

bjk__turkey

Kayıtlı Kullanıcı
La ilahe illallah....her canlı allah'ı bir an olsun durmadan zikrederken neden biz....?

sezer demir

Kayıtlı Kullanıcı
La ilahe illallah....her canlı allah'ı bir an olsun durmadan zikrederken neden biz....?
Bizde birer canlI oldugumuz için ALLAH cc yi zikrediyoruz lakin bu gibi canlIlarIn rabbimizi zikrettigini gôrûnce bizlerin ALLAH cc yi dahada fazla zikr etmemizi saglayacagInI umut ederekten ALLAHA emanet olun derim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt