Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hep aynı rüya ama sonuç yok:( (1 Kullanıcı)

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
.......................................................................

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Kardeşim,
Rabbim rüyalarını hayırlara çıkarsın inşaAllah.Kardeşim birde şöyle bak,sen evlilik konusunda,neden niçin gibi bir takım şeyleri kafana takıp üzülüyorsan.Allah sana herşeyin bir vakti saati var,o zaman geldiğinde sende bunları yaşayacaksın.Kendini boşa harabetme,Bana kul olmaya gayret et,Benim Rahmetim çok geniştir,vakit geldiğinde bu güzellikleri sende yaşayacaksın,anlamın da bir mesaj olabilir diye düşünüyorum.Rabbim senin ve tüm kardeşlerimin hakkında herşeyin en hayırlısını nasibetsin inşaAllah.
Selam ve Dua ile

MELEK DİLBER

Kayıtlı Kullanıcı
Senin başından böyle bişey geçti de cok kafaya takktığın için mi acaba sürekli görüyorsun:):):)
rüyaların hayra yorumlanır inşallah..
Allah yar ve yardımcın olsun selametle..

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Kardeşim,
Rabbim rüyalarını hayırlara çıkarsın inşaAllah.Kardeşim birde şöyle bak,sen evlilik konusunda,neden niçin gibi bir takım şeyleri kafana takıp üzülüyorsan.Allah sana herşeyin bir vakti saati var,o zaman geldiğinde sende bunları yaşayacaksın.Kendini boşa harabetme,Bana kul olmaya gayret et,Benim Rahmetim çok geniştir,vakit geldiğinde bu güzellikleri sende yaşayacaksın,anlamın da bir mesaj olabilir diye düşünüyorum.Rabbim senin ve tüm kardeşlerimin hakkında herşeyin en hayırlısını nasibetsin inşaAllah.
Selam ve Dua ile

....................................................................

MELEK DİLBER

Kayıtlı Kullanıcı
başımdan bişe geçmedi canım henüz bekarım ben
ama son 2 yıldır üsteleyerek ısrarla evlilik için dua ediyorum ve son zamanlarda da hep bu rüyaşlar
annem diyoki çok düşündüğün içindir diyo:(

bence de cok düşündüğün içidir:)bu kadar düşünme canım :=)
selam ve dua ile...

imidik

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
blog.mynet.com
Değerli Kardeşim,

Bu rüyanıza tamah etmeyiniz çünkü o sizin nefsinizdir.

Slm ve Dua ile..

hLL.yncy

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.. bence çok istediğiniz için bilinç altınıza yerleşmiş sürekli görüyosunuz.
bazen insan uyurken düşündüğü şeyleri ya da kişileri rüyasında görür...
hayır için yatılıp görülen rüyalar hariç diğer rüyalar için söylüyorum rüya ile amel edilmez... dua ile..

أ

أحمد

ALLAH (c.c) en hayırlı zamanda, hayırlı bir kısmeti karşına çıkarır inşallah. Ama görülen o ki sevdiğin birisi var, yalnız o karşıdaki seni sevmiyor gibi durum sezdim, gelinlik bakıyoduk felan demişsin, eğerki sevdiğin birisi varsa hayırlı olup olmadığını anlamak için istihareye yat, gerçekten hayırlıysa sabretmeye devam et, yok değilse kendin için başka kısmetleri bekle.

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
أحمد;1395256' Alıntı:
ALLAH (c.c) en hayırlı zamanda, hayırlı bir kısmeti karşına çıkarır inşallah. Ama görülen o ki sevdiğin birisi var, yalnız o karşıdaki seni sevmiyor gibi durum sezdim, gelinlik bakıyoduk felan demişsin, eğerki sevdiğin birisi varsa hayırlı olup olmadığını anlamak için istihareye yat, gerçekten hayırlıysa sabretmeye devam et, yok değilse kendin için başka kısmetleri bekle.

......................................

أ

أحمد

sevmediğini nerden anladınız acaba gelinlik bakmak sevmiyor anlamına mı geliyor
istihareye yattım daha önce birkaç kere hepsindede hayırlı şeyler gördüm yeşil bir yatak odası gördüm mesela bize ait

Ben rüyayı yorumlamadım sadece yazdıklarını dikkate alarak konuşuyorum, hem sen bilmiyor musun sevip sevmediğini? :)

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
أحمد;1395431' Alıntı:
Ben rüyayı yorumlamadım sadece yazdıklarını dikkate alarak konuşuyorum, hem sen bilmiyor musun sevip sevmediğini? :)

ilahi tabikide biliyorum şükrolsun:)
ama sizin bu knaıya varmanız beni şaşırttı
neyse hayırlı günler

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt