Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hemşerim var miii aramizda (1 Kullanıcı)

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşlerim
aramizda benimle ayni şehirde yaşayan kardeşlerim varmi acaba merak yaptimda haa buarada ben afyonluyum
dualarinizda yer almak duasi ile

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Anlaşildi afyondan yok kardeşimiz

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum safıye kardeşim afyonlu değılım ama hemşerıyız cunku ege lıyız :)

ZEMHERİR

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbimiz bir dinimiz bir peygamberimiz bir kiblemiz bir vatanimiz bir milletimiz bir ümmetimiz bir dilimiz bir bunun gibi daha binlerce birler varken bi afyonlu aramani gerektiren ne... :) dua et

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
Hepimiz hemşehriliyiz kardeş ...

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Es selamün aleyküm kardeşlerim hepimiz kardeşiz bunu inkar etmiyorum ayrica özellikle afyonlu aramiyorum merak ettiğim afyondan katilan sayisi idi siteye olan yoğunlul nedir onu merak ettim .... Kizdirdiysam kirdiysam kusura bakmayin hakkinizi helal edin
dualarnizda yer almak duasi ile

cartol

Kayıtlı Kullanıcı
bende ilk okuduğumda garip geldi;ama herkes yanlış anlaşılabilir ve sen özür dileme erdeminde bulunmuşsun.özür dilemek büyüklük ise yaşın küçük olsada:
BÜYÜKSÜN...

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
bende ilk okuduğumda garip geldi;ama herkes yanlış anlaşılabilir ve sen özür dileme erdeminde bulunmuşsun.özür dilemek büyüklük ise yaşın küçük olsada:
BÜYÜKSÜN...

teşekkür ederim abla yada abiciğim
yeni üye olmuşsun üyeliğin hayırlı ve daimi olsun inşallah
dualarnızda yer almak duası ile
hayırlı akşamlar
selamün aleyküm

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt