Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

HAYIRSIZ EVLAT İBRETLE OKUYUN (1 Kullanıcı)

nurettin

Kayıtlı Kullanıcı
Adıyaman'da kızı tarafından sokağa atılan felçli kadına benzin istasyonu çalışanları sahip çıktı. 22 yıl önce balkondan düşerek omurilik felci olan Arzu Acar, kızı tarafından sokağa atıldığını iddia etti.

3 yıldan beri yanında kaldığı kızı ve dini nikahlı eşi tarafından sokağa atılan yaşlı kadın, görenlerin yüreğini burktu. İl Emniyet Müdürlüğü karşısındaki benzin istasyonunun yanına bırakılan kadına, istasyon çalışanları sahip çıktı. İstasyonun mescidine yerleştirdikleri kadına sıcak çorba veren benzin istasyonu çalışanları, kadını donmaktan son anda kurtardı. Yıllarca baktığı kızının kendisini sokağa atmasına anlam veremediğini söyleyen Arzu Acar, "Akşam beni yataktan kaldırdılar ve 'otele gideceğiz' dediler. Arabadan indirerek 'sen bekle beş dakikaya kadar geleceğiz' dediler fakat bir daha gelmediler. Sakat olduğum için 3.5 yıldan beri kızım ve damadımla beraber kalıyordum. Damadım beni istemiyor ve benimle konuşmuyordu. 20 sene önce eşim bıraktı gitti. Kızıma güvendim kızımda beni bıraktı ne yapacağımı bilmiyorum. Eşimde sakat olduğumuz için bakamayacağını belirterek, beni bıraktı başkasıyla evlendi. Eşimin bırakması değil fakat çocuğumun bunu yapması zoruma gitti. Bu kazayı geçirdiğimde kızım 1.5 yaşındaydı. Kızımı o günden beri yerlerde sürünerek büyüttüm. Şimdiye kadar iyi bakıyordu fakat artık gelmeyecek herhalde. Gelseydi beni bu halde bırakmazdı" dedi.

Kadının içler acısı haline üzülen çalışanlar, olayı polise bildirdi. Benzin istasyonuna gelerek kadın hakkında bilgi alan polisler, yaşlı kadını huzur evine yerleştirdi.

nurettin

Kayıtlı Kullanıcı
RE: HAYIRSIZ EVLAT İBRETLE OKUYUN

neden okunmuyor yazılanlar anlayamıyorum.. yorum sizin

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

S.A. KARDEŞİM,
AHA OKUYOZ TAMA. YAZIYI YENİ YAZMIŞSINI MÜBAREK, MİLLET DAHA SABAH MAAHMURLUĞUNDAN KURTULAMADI, BİRAZDAN CEVAP YETİŞTİREMEZSİN. ONUN İÇİN BU SAATLERİN KIYMETİNİ BİL.
YAZIYA GELİNCE ÇOK GÜZEL BİR KONU, ASLINDA BİZLER BU TÜR AKİBETLERİ KENDİ ELLERİMİZLE HAZIRLYORUZ. TABİ BU İBRETLİK BİR OLAY VE BİZLERDE BUNDAN ÇOK BÜYÜK DERSLER ALMALIYIZ, YOKSA İKİ DAMLA GÖZYAŞI İLE GEÇİŞTİRİLECEK BİR OLAY DEĞİL BU.
AMA KİŞİ EKTİĞİNİ BİÇER, RÜZGAR EKEN KASIRGA BİÇER. BİZ BU DÜSTURU HİÇ AKLIMIZDAN ÇIKARTMAMALIYIZ. ÇOCUKLARIMIZDAN HAYIR GÖRMEK İÇİN ÖNCE HAYIRLI BİRER EVLAT OLMAYI BAŞARABİLMELİYİZ.
K.S.EO.

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH YARDIMCISI OLSUN.GERÇEKTEN ZOR BİR DURUM BÖYLE İNSANLARDA VAR DEMEKKİ. BİR İNSAN ANNESİNE NASIL KIYABİLİR. ALLAH ŞAŞIRTMASIN. ALLAH AFFETSİN :(:(

dilema

Kayıtlı Kullanıcı

OKUDUK VE SASIRDIK GERCI GÜNÜMÜZDE INSANLAR BUNU COKCA YAPIYORLAR ARTIK BABA EVLADINA BAG BAGISLAMIS EVLAT BIR SALKIM UZUMU BABASINA COK GORMÜS MISALI INSANLARDA ALLAH KORKUSU KALMAMIS BUNUN TEK ACIKLAMASI BU:DEGERLERIMIZI VE INSANLIK GOREVLERIMIZI UNUTUYORUZ BIRGÜN AYNI OLAYI BIZIM EVLATLARIMIZIN BIZE YAPMAYACAGI NE MALUM.EDEN BULUR! YUCE RABBIM NE KIMSEYE MUHTAC ETSIN NEDE ELDEN AYAKTAN DÜSÜRSÜN.ALLAH YARDIMCISI OLSUN KADINCAGIZIN.DUYARLILIGIN ICIN TESEKKURLER

nursena72

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜCÜ Bİ OLAY.Bİ EVLAT ÖZ ANNESİNİ NASIL SOKAĞA ATABİLİR AKLIM ERMİYOR.CENNETİ KAZANMAK İSTİYORSAK ANNE VE BABALARIMIZA SAYGI VE SEVGİDE KUSUR ETMEMEMİZ AYET-İ KERİMEDE AÇIKÇA BELİRTİLİYORKEN BU FIRSATI NASIL KAÇIRIRIZ ANLIYAMIYORUM.HALBUKİ ANNELERİMİZ BİZİ NE ZORLUKLARLA BU YAŞA GETİRMİŞLER HİÇ DÜŞÜNMÜYOLARMI ?RABBİM KİMSEYİ DOĞRU YOLDAN ŞAŞIRTMASIN VE HAYIRLI Bİ EVLAT OLMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH.EVLADIN ANNE BABASINA YAPTIĞI KÖTÜLÜĞÜN KARŞILIĞI DAHA BU DÜNYADA İKEN KARŞISINA GELMEDEN ÖLMEZ.
BUNUNLA İLGİLİ YAŞANMIŞ OLAYI AKTARAYIM SİZE. BİZİM MAHALLEDE YILLAR ÖNCE BİR GÜN BİR KARGAŞA OLDU BÜTÜN MAHALLELİ TOPLANMIŞTI GİDİP BAKTIĞIMIZDA YERDE YAŞLI BİR AMCA DAYAK YEMİŞ YATIYORDU OLAYA ŞAHİT OLAN KOMŞULARININ ŞÖYLE DEDİKLERİNİ UNUTAMIYORUM.MEĞERSE BU AMCAYI DÖVÜP AĞZI VE BURNUNU KAN İÇİNDE BIRAKAN KİŞİNİN ÖZ OĞLU OLDUĞUNU ÖĞRENDİK VE AYNI AMCA KENDİ ÖZ BABASINI AYNI YERDE DÖVDÜĞÜNÜ ANLATIYORLARDI.
YANİ RABBİM DAHA BU DÜNYADA İKEN ANNA BABAYA YAPILAN SAYGISIZLIĞIN KARŞILIĞINI VERMİŞ OLDU.
RABBİM BİZLERE HAYIRLI EVLAT OLMAYI NASİP ETSİN...AMİN...B)

nurettin

Kayıtlı Kullanıcı

duyarlı kardeşlerimi rabbim nuruyla nurlandırsın...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt